kadr z teledysku do utworu „National Anthem”

Lana Del Rey odpowiada na zarzuty o praktykowanie magii


10 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Chrześcijańska influencerka opublikowała film, w którym mówi, że Lana Del Rey ma „demoniczną energię”. Artystka postanowiła odpowiedzieć.

Demoniczna fala na koncercie Lany

Być może pamiętacie medialny szum sprzed kilku tygodni wokół nietypowych zjawisk na koncercie Lany Del Rey. Fani artystki zaczęli przewracać się jak domino i według niektórych hipotez była to „fala energetyczna”, czy nawet… nowoczesna broń. Teorie spiskowe musiały obalać media, które zajmują się dezinformacją, tłumacząc, że był to po prostu postępujący upadek tłumu, w którym pęd jednej osoby uderzającej w drugą znacznie wzrasta. Tak właśnie to zjawisko tłumaczył na portalu „The Messenger” profesor, który specjalizuje się w dynamice tłumów. Sporo zamieszania wokół viralowych filmów, prawda? Trudno się jednak dziwić – to przecież Del Rey, artystka określana często mianem tajemniczej i mrocznej.

Temu, co odbiega od normy, bardzo często podpina się łatki i wrzuca do określonych szufladek. „Czy Lana Del Rey jest czarownicą?” – pytają od lat fani. Doszukują się tego w symbolice jej utworów, sensualnym stylu i spirytualizmie, którym emanuje wokalistka. I choć Lana otwarcie mówi o tym, że jest religijna (na swoim ostatnim albumie umieściła nawet fragmenty wypowiedzi swojego pastora), nie przekonuje to chrześcijańskiej influencerki Traci Coston, która w najnowszym filmie zarzuciła artystce bycie wiedźmą, nawiązując do incydentu na koncercie.

Lana „Wiedźma” Del Rey

Traci Coston opublikowała film z podpisem „Demoniczna energia powala tłum Lany Del Rey”. Coston zarzuciła artystce, że rzuca zaklęcia podczas koncertu, które pozwalają demonom zagnieździć się w duszach słuchaczy. „Jest powód, dla którego biblia zakazuje praktykowania magii. Bóg cię kocha i chroni” – tłumaczy zagorzała wierna w poście na Instagramie.

Obecnie pod filmem nie można zobaczyć komentarzy, ale miesiąc po publikacji filmu, który stał się viralem, odpowiedziała sama Lana. „Su*o, znam Pismo Święte o wiele lepiej od ciebie. PS: bije od ciebie energia gremlina. Nie w dobrym tego słowa w znaczeniu” – napisała.

Instagram

Chrześcijańska influencerka opublikowała film, w którym mówi, że Lana Del Rey ma „demoniczną energię”. Artystka postanowiła odpowiedzieć. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Demoniczna fala na koncercie Lany Być może pamiętacie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →