kadr z klipu do utworu „Candy Necklace”

Lana Del Rey jak Marilyn Monroe. Artystka powraca do koncertowania po ponad 3 latach

Obserwuj nas na instagramie:

Lana Del Rey zagrała w Brazylii pierwszy koncert od ponad 3 lat. Artystka wyszła na scenę w kreacji nawiązującej do Marilyn Monroe.

Wielki powrót jako Marilyn Monroe

Można nie lubić jej twórczości czy postaci, którą wykreowała, jednak nie da się zaprzeczyć, że Lana Del Rey jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na światowej scenie muzycznej. Dlatego tak wielkie zamieszanie wywołał jej powrót na scenę. Lana nie występowała bowiem na żywo od ponad trzech lat, choć zdążyła w międzyczasie wydać aż trzy albumy: Chemtrails over the Country Club, Blue Bansiters i Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd. Utwory z nich zaprezentowała na żywo po raz pierwszy podczas występu na festiwalu MITA w Rio de Janeiro. Wokalistka zaskoczyła widownię, wychodząc na scenę w stylizacji à la Marilyn Monroe. Nagranie z rozpoczęcia koncertu znajdziecie poniżej.

Nagranie z rozpoczęcia koncertu Lany Del Rey

Rok Lany

To może być rok Lany Del Rey. Nowa płyta zatytułowana Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez fanów, jak i krytyków. Artystka ostatni raz cieszyła się tak pozytywnym odbiorem albumu po premierze Norman Fucking Rockwell! z 2019 roku. Jeśli dodamy do tego jej powrót do koncertowania i barwny wizerunek możemy spodziewać się, że Lana po raz kolejny wróci na medialny świecznik. To co, skoro już artystka wraca na scenę, to może doczekamy się jakiegoś występu w Polsce?

Lana Del Rey zagrała w Brazylii pierwszy koncert od ponad 3 lat. Artystka wyszła na scenę w kreacji nawiązującej do Marilyn Monroe. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Wielki powrót jako Marilyn Monroe Można nie lubić jej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →