fot. kadr w teledysku

Lana Del Rey spóźniona na Glastonbury. Fani zaśpiewali za nią „Video Games


26 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Lana Del Rey aż pół godziny spóźniła się na Glastonbury, co znacząco skróciło jej koncert. Gdy miała zaśpiewać swój hit Video Games, wyłączono jej mikrofon. Fani wzięli sprawę w swoje ręce.

Lana Del Rey bez taryfy ulgowej

To nie wina Glastonbury, że koncert Lany Del Rey na festiwalu był krótszy. Artystka weszła na scenę pół godziny później, tłumacząc spóźnienie układaniem swoich włosów. „Jestem tak ku*ewsko spóźniona, że ​​mogą przerwać mój występ” – powiedziała tuż przed planowanym końcem wydarzenia. „Jeśli odetną prąd, jedźmy dalej” – zachęciła publikę. W pewnym momencie tak właśnie się stało, a Lana sprzeciwiała się ekipie na scenie, błagając o dokończenie swojego występu. Glastonbury było nieugięte, a publika zaczęła głośno gwizdać.

Całe Glastonbury śpiewa Video Games

Wtedy cała publiczność zaczęła razem śpiewać Video Games, a Del Rey „dyrygowała” tłum. Wyraźnie zdenerwowany tłum śpiewał, dopóki artystka nie została wyprowadzona ze sceny przez ochronę. Zobaczcie nagranie:

@sxify This is the most beautiful thing I have ever seen no lie #lanadelrey #glastonbury #glastonbury2023 #lanalive #videogames #borntodie #uk #fyp #lana ♬ original sound – Saifito

Choć moment był bardzo poruszający zarówno dla słuchaczy, jak i samej artystki, jej postawa była przez wiele osób krytykowana. Zaczęło się to już kilka tygodni przed festiwalem, gdy Lana Del Rey negatywnie odnosiła się do swojego miejsca na plakacie Glastonbury – za takimi gwiazdami jak Arctic Monkeys, Guns N’Roses i Elton John. Lana wykonała podczas koncertu 15 z około 20 planowanych utworów.

Lana Del Rey powraca do koncertowania po ponad 3 latach
materiały promocyjne

Lana Del Rey aż pół godziny spóźniła się na Glastonbury, co znacząco skróciło jej koncert. Gdy miała zaśpiewać swój hit Video Games, wyłączono jej mikrofon. Fani wzięli sprawę w swoje ręce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →