Mark Ronson – Late Night Feelings – premiera albumu, posłuchaj!


21 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Najnowszy album Marka Ronsona – Late Night Feelings już jest! Na albumie same gwiazdy – Miley Cyrus, Alicia Keys, Lykke Li, Camila Cabello i inni. Posłuchajcie!

Mark Ronson

Mark Ronson to czołowy producent szeroko pojmowanej muzyki popularnej na świecie. Na swoim koncie ma już pięć solowych płyt, w tym najnowsze – Late Night Feelings. Na jego albumach pojawili się tacy artyści jak Steve Wonder, Kevin Parker, Ghostface Killah, a wspólny utwór Ronsona i Bruno MarsaUptown Funk to hit roku 2014, który na YouTube ma ponad 3 miliardy wyświetleń!

Mark Ronson ft. Bruno Mars – Uptown Funk

Ronson wyprodukował również wiele kawałków dla światowych gwiazd. Wśród nich znaleźli się m.in. Robbie Williams, Christina Aguilera, Adele oraz Maroon 5. Jest odpowiedzialny za brzmienie takich albumów jak Joanne Lady Gagi czy Back to black Amy Winehouse. Rozchwytywany producent zdobył do tej pory 7 nagród Grammy i 2 Brit Awards.

Mark Ronson – najnowszy album Late Night Feelings

Właśnie ukazał się najnowszy, producencki album Marka RonsonaLate Night Feelings. Mark jest na nim odpowiedzialny za wszystkie brzmienia i kompozycje. Oczywiście na albumie ponownie nie zabrakło znakomitych gości, którzy użyczyli swoich głosów. Tym razem Ronson zaprosił Miley Cyrus, Lykke Li, Alicie Keys, Algen Olsen, Camilę Cabello, Dianę Gordon, Ilsey, YEBBA, King Princess, The Last Artful i Dodgra.

Mark Ronson – Late Night Feelings – posłuchaj

Mark Ronson opisuje swoją najnowszą płytę jako najlepszą i zarazem najtrudniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił. Mówi, że to zbiór tak zwanych smutnych bangerów, czyli tanecznych kawałków, przy których można sobie złamać serce. A skoro już jesteśmy przy złamanych sercach… Płytę promuje zdecydowany hit pierwszej połowy tego roku – kawałek Nothing Breaks Like a Heart, który zaśpiewała Miley Cyrus. Posłuchajcie!

Mark Ronson ft. Miley Cyrus – Nothing Breaks Like a Heart

Najnowszy album Marka Ronsona – Late Night Feelings już jest! Na albumie same gwiazdy – Miley Cyrus, Alicia Keys, Lykke Li, Camila Cabello i inni. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →