Kulisy powstawania piosenek z Markiem Ronsonem. Nowy serial z producentem w roli głównej


27 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Watch the Sound with Mark Ronson to nowy serial Apple TV+, w którym popularny producent, Mark Ronson, rozmawia z innymi artystami o tajnikach ich procesu twórczego.

Mark Ronson – filar współczesnej produkcji muzycznej

Mark Ronson to ogromny filar współczesnej produkcji muzycznej. Brytyjski DJ, kompozytor i przede wszystkim właśnie producent, ma na sowim koncie masę nieśmiertelnych przebojów. To właśnie on odpowiada chociażby za sukces Amy Winehouse, z którą nagrał kultowy album Back to Black. Ronson współpracował również z takimi gwiazdami, jak Robbie Williams, Christina Aguilera, Maroon 5, Adele, Lady Gagą, Queens of the Stone Age czy Bruno Mars, z którym nagrał wielki przebój Uptown Funk. Ostatni album producenta, Late Night Feelings z 2019 również zasiliła garść hitów, w tym Nothing Breaks Like A Heart z Miley Cyrus oraz tytułowe Late Night Feelings z wokalem Lykke Li.

Mark Ronson – Nothing Breaks Like a Heart feat. Miley Cyrus

Mark Ronson: Istnieje różnica między świetną piosenką, a kultowym nagraniem“. Producent rozmawia z gwiazdami o produkcji muzycznej

Apple TV+ stworzyło właśnie nowy, muzyczny format, jakim jest serial dokumentalny Watch the Sound with Mark Ronson. Nikt inny, jak właśnie brytyjski producent, który światowy rynek muzyczny zna od dosłownej podszewki, nie mógł zasiąść w fotelu gospodarza, który będzie rozmawiał z gwiazdami światowego formatu na temat ich procesu twórczego.

W sześciu odcinkach serialu wystąpią Paul McCartney, żyjący członkowie Beastie Boys, Dave Grohl z Foo Fighters, King Princess, Kevin Parker z Tame Impala, Gary Numan oraz Questlove. Artyści wspólnie przybliżą widzom kulisy kreacji dźwięków, biorąc pod lupę wszystkie procesy, które zaczynają się na etapie nagrywania utworu i dalszej pracy z piosenką w studiu.

Watch the Sound With Mark Ronson
“Watch the Sound With Mark Ronson”

Dodatkową atrakcją Watch the Sound with Mark Ronson będzie fakt, że na koniec każdego odcinak Mark Ronson korzystając z omawianych ze swoimi rozmówcami narzędzi i technologii, stworzy własny, nowy utwór.

Watch the Sound with Mark Ronson – data premiery. Zobacz zwiastun serialu

Premiera nowego serialu z Markiem Ronsonem w roli głównej będzie miała miejsce już 30 lipca na platformie Apple TV+. Nie przegapcie!

Watch the Sound with Mark Ronson to nowy serial Apple TV+, w którym popularny producent, Mark Ronson, rozmawia z innymi artystami o tajnikach ich procesu twórczego. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →