Lady Gaga i Kevin Parker z Tame Impala. Nowy singiel “Perfect Illusion”!


09 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

To był mocno oczekiwany powrót, nie tylko dlatego, że to Lady Gaga, ale również dlatego, że wiele można było obiecywać sobie po współpracy z Markiem Ronsonem i Kevinem Parkerem z Tame Impala.

Lady Gaga w ubiegłym miesiącu pojawiła się na koncercie Tame Impala podczas FYF Festival w Los Angeles, a gdy świat dowiedział się jeszcze, że nowy singiel piosenkarki powstał we współpracy z Kevinem Parkerem, liderem tego zespołu, nadzieje słuchaczy ambitniejszych odmian popu zostały rozbudzone. Już cover “Same Ol’ Mistakes” nagrany przez Rihannę dowodził tego, że miks psychodelicznego brzmienia z mainstreamowym popem może brzmieć nie najgorzej.

Za produkcję “Perfect Illusion” oprócz Gagi i Parkera odpowiadają także Mark Ronson oraz Bloodpop, znany z pracy z Grimes, Justinem Bieberem i Madonną. Brzmi to wszystko jak dream team, który mógł dokonać rewolucji. Czy im się udało, rozstrzygnijcie sami. “Perfect Illusion” jest zwiastunem piątej płyty piosenkarki, nad którą pracowała także z RedOnem, Giorgio Moroderem i Nilem Rodgersem. Wśród gości są Florence Welch i Beck, a producentem wykonawczym całości jest Mark Ronson. Płyta jeszcze nie jest skończona, ale ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Sprawdź także:
Lady Gaga nagrała singiel z Tame Impala i Markiem Ronsonem

To był mocno oczekiwany powrót, nie tylko dlatego, że to Lady Gaga, ale również dlatego, że wiele można było obiecywać sobie po współpracy z Markiem Ronsonem i Kevinem Parkerem z Tame Impala. Lady Gaga w ubiegłym miesiącu pojawiła się na koncercie Tame Impala podczas FYF Festival w Los Angeles, a gdy świat dowiedział się jeszcze, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →