Lykke Li powraca z nowym singlem “BRON”


09 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Lykke Li przerywa ciszę i dzieli się zupełnie nowym singlem BRON, który zaśpiewała w całości w swoim ojczystym języku. Sprawdźcie!

Kariera Lykke Li: od Youth Novels do międzynarodowego sukcesu

Lykke Li to szwedzka wokalistka, która zadebiutowała w 2008 roku albumem Youth Novels. Na szerokie, międzynarodowe wody wypłynęła jednak dopiero w 2011 roku za sprawą przebojowego singla I Follow Rivers.

Dziś Lykke Li to artystka popularna niemalże na całym świecie. Gra największe festiwale, a na swoim koncie ma współprace z takimi artystami jak David Lynch, U2, czy Mark Ronson, z którym stworzyła kolejny w swojej karierze przebój – Late Night Feelings.

W 2018 roku ukazał się jej najnowszy, czwarty album zatytułowany So Sad So Sexy. Jego uzupełnieniem była wydana rok później EPka Still Sad Still Sexy. Zdaje się jednak, że ta era już za nami, bo Lykke Li podzieliła się nowościami.

BRON – nowy singiel od Lykke Li

Właśnie ukazał się jej najnowszy singiel BRON, który artystka śpiewa w całości w swoim rodzimym języku – po szwedzku! Dodatkowo, Lykke pracowała nad nim z innymi Szwedami – piosenkarką Little Jinder i kompozytorem Ludwigiem Göranssonem, znanym ze współpracy z Childish Gambino. Posłuchajcie efektów muzycznego spotkania tego tria!

Lykke Li – nowy album w drodze?

Artystka nie zdradziła jeszcze, czy jej nowy utwór BRON jest zapowiedzią czegoś nowego. Z pewnością jednak warto śledzić jej dalsze kroki!

Lykke Li przerywa ciszę i dzieli się zupełnie nowym singlem BRON, który zaśpiewała w całości w swoim ojczystym języku. Sprawdźcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kariera Lykke Li: od […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →