U2 wydaje nowy singiel specjalnie na Czarny Piątek!


20 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

The Blackout promuje nadchodzącą płytę zespołu Songs of Experience.

Jak wiadomo za wielką wodą Black Friday to prawdziwe szaleństwo zakupów. To właśnie po obżarstwie w Święto Dziękczynienia Amerykanie lecą do supermarketów na połów gwiazdkowych prezentów w super promocjach.

Z okazji Black Friday również U2 postanowiło zrobić swoim fanom niespodziankę. 24 listopada w wybranych sklepach pojawi się limitowana edycja winyla z kawałkiem The Blackout oraz jego remixem w wykonaniu Jacknife Lee.

Nowe wydawnictwo promować będzie mający się pojawić już 1 grudnia album Songs of Experience. Taki czarny winyl pod choinką na pewno ucieszyłby każdego fana U2. Jednak mimo, iż premiera The Blackout została zaplanowana na Czarny Piątek, najnowszy winyl U2 należy raczej do dóbr luksusowych, bowiem zostanie wydany w ekstremalnie limitowanej edycji.

 

The Blackout promuje nadchodzącą płytę zespołu Songs of Experience. Jak wiadomo za wielką wodą Black Friday to prawdziwe szaleństwo zakupów. To właśnie po obżarstwie w Święto Dziękczynienia Amerykanie lecą do supermarketów na połów gwiazdkowych prezentów w super promocjach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →