Nowości od Lykke Li, posłuchaj EPki Still Sad Still Sexy

Obserwuj nas na instagramie:

Lykke Li rok po premierze ostatniego albumu wydaje nową EPkę – Still Sad Still Sexy . Znajdują się na niej nowe wersje i remixy utworów z ostatniej płyty oraz kilka nowych piosenek. Sprawdźcie!

Lykke Li to szwedzka piosenkarka, która zadebiutowała w 2008 roku albumem Youth Novels. Bardziej rozpoznawalna stała się jednak dopiero za sprawą hitu I Follow Rivers, który do mainstreamu przebił się dzięki popularnemu remixowi DJa The Magican.

Lykke Li – I follow Rivers (The Magican Remix), posłuchaj

Muzyka, którą dziś tworzy wokalistka trochę różni się od tego, co robiła kiedyś. Z nostalgicznych ballad, Lykke Li przeniosła się na electro-popowe, mocne brzmienia, którymi wbija się na listy przebojów.

Lykke Li – So Sad So Sexy

Jej ostatni album So Sad So Sexy mocno zaskoczył słuchaczy. Towarzyszy mu wiele elektronicznych bitów i na pierwszych rzut oka zdaje się być radiowym, sensualnym i niewymagającym. Jednak charakterystyczna dla Lykke Li nostalgia pozostała, co zresztą wskazuje tytuł płyty.

W rocznicę premiery So Sad So Sexy wokalistka przyznała na swoich social mediach, że praca nad tym albumem była dla niej najtrudniejszą rzeczą w karierze. Towarzyszyły jej liczne życiowe kryzysy.

Pomogło mi to przetrwać najtrudniejsze lata mojego życia i czasami to jest wszystkim, o co możesz prosić. Piszesz, żeby przeżyć. A potem oddajesz to, aby być wolnym.

Lykke Li – Still Sad Still Sexy, nowa EPka

Lykke Li właśnie podzieliła się EPką nawiązującą do ostatniego albumu. Still Sad Still Sexy zawiera 6 utworów: 2 remixy utworów z So Sad So Sexy, w tym two nights part ii autorstwa Skrillexa, 2 nowe, alternatywne wersje oraz 2 zupełnie premierowe utwory. Posłuchajcie!

Lykke Li rok po premierze ostatniego albumu wydaje nową EPkę – Still Sad Still Sexy . Znajdują się na niej nowe wersje i remixy utworów z ostatniej płyty oraz kilka nowych piosenek. Sprawdźcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →