Następca “Uptown Funk” już tu jest. To będzie nowy hit Bruno Marsa!


10 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Szykuje się kolejny, wielki przebój Bruno Marsa! Posłuchajcie jego nowego singla, “24K Magic”.

Bruno Mars konsekwentnie idzie drogą odświeżania brzmienia lat 70. i 80. w swoich kolejnych singlach. Nie inaczej jest w przypadku “24K Magic”, który brzmi jak miks najfajniejszych stylów r&b z tych dwóch dekad – funku, post-disco, hip-hopu i freestyle’u.

“Możecie nazywać to moim nowym singlem, ja nazywam to zaproszeniem na imprezę!” – napisał Mars po wydaniu swojego kawałka.

Nowa piosenka to tytułowy numer z nadchodzącego 18 listopada trzeciego albumu Bruno Marsa. Od poprzedniej płyty minęły już cztery lata – w tym czasie Bruno Mars zaliczył hicior “Uptown Funk” z Markiem Ronsonem, który podbił listę Billboardu i zdobył nagrodę Grammy dla nagrania roku.

Sprawdź także:
Lykke Li, Miike Snow i Peter Bjorn and John założyli supergrupę

Szykuje się kolejny, wielki przebój Bruno Marsa! Posłuchajcie jego nowego singla, “24K Magic”. Bruno Mars konsekwentnie idzie drogą odświeżania brzmienia lat 70. i 80. w swoich kolejnych singlach. Nie inaczej jest w przypadku “24K Magic”, który brzmi jak miks najfajniejszych stylów r&b z tych dwóch dekad – funku, post-disco, hip-hopu i freestyle’u. Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →