kadr z występu Silk Sonic na gali rozdania nagród Grammy 2021

Silk Sonic niespodziewanie wycofuje się z wyścigu po Grammy. O decyzji poinformował Bruno Mars


13 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Bruno Mars niespodziewanie poinformował, że Silk Sonic – duet, który współtworzy z Andersonem .Paakiem – wycofuje się z wyścigu po nagrody Grammy w kategorii Album roku. Panowie byli typowani na faworytów.

Silk Sonic mówi pas

Silk Sonic nieoczekiwanie zrobi miejsce innym artystom. Bruno Mars poinformował, że zespół wycofuje się z wyścigu po nagrody Grammy w kategorii Album roku. Duet, który Mars współtworzy z Andersonem .Paakiem, był wymieniany jako jeden z faworytów do wygrania statuetki.

Włożyliśmy w ten album całe swoje serca, jednak Silk Sonic z wdzięcznością, gracją i co najważniejsze, seksownie, wycofuje w tym roku swoją płytę. Mamy nadzieję, że razem z innymi artystami, będziemy mogli odpowiednio świętować ostatni, wspaniały rok w muzyce i wziąć udział w imprezie. Dziękujemy, że pozwoliliście, aby ten projekt rozkwitł.

Ja, Andy i każdy, kto pracował przy tym projekcie, wygraliśmy w momencie, kiedy świat zareagował na utwór Leave The Door Open. Cała reszta była tylko wisienką na torcie. Dziękujemy Grammy za możliwość występu – i to dwukrotnie – oraz za nagrodzenie nas na minionej ceremonii. Bylibyśmy szaleni, jeśli prosilibyśmy o więcej

– powiedział w oświadczeniu Bruno Mars.
Silk Sonic niespodziewanie wycofuje się z wyścigu po Grammy. O decyzji poinformował Bruno Mars
fot. materiały prasowe

Nikt się nie spodziewał, każdy potrzebował

Silk Sonic to superduet utworzony przez Bruno Marsa i Andersona .Paaka. Panowie zadebiutowali blisko rok temu. Artyści zdążyli już rozbić bank podczas nagród Grammy, gdyż na ceremonii, która odbyła się kilka miesięcy temu, zgarnęli aż cztery statuetki. Zespół zwyciężył w kategoriach Nagranie roku, Utwór roku, Najlepszy wykon R&B oraz Najlepszy utwór R&B. Tak okazały triumf przyniosła im kompozycja Leave The Door Open. Duet nie mógł zgłosić do Grammy 2022 swojej debiutanckiej płyty, gdyż ukazała się ona po upłynięciu terminu kwalifikacji, dlatego też byli oni pretendentami to zwycięstwa na gali Grammy 2023. Sam krążek był ogromnym sukcesem, który zapewnił duetowi worek nagród. Płyta pokryła się platyną w Stanach Zjednoczonych, zaś singiel Leave The Door Open wbił kilka platynowych wyróżnień w USA, Kanadzie i Nowej Zelandii.

Silk Sonic – Leave The Door Open

Bruno Mars niespodziewanie poinformował, że Silk Sonic – duet, który współtworzy z Andersonem .Paakiem – wycofuje się z wyścigu po nagrody Grammy w kategorii Album roku. Panowie byli typowani na faworytów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →