kadr z wideo

Silk Sonic, czyli Anderson .Paak i Bruno Mars zmierzają do “Fortnite


04 lutego 2022

Podziel się newsem:

Fortnite ponownie przeplata się ze światem muzycznym. Podczas nadchodzącego eventu w grze pojawią się Bruno Mars oraz Anderson .Paak, czyli duet Silk Sonic.

Fortnite z kolejną muzyczną współpracą

Po raz kolejny popularna gra sieciowa uraczy fanów dawką muzyki. Podczas eventu rozpoczynającego się 10 lutego fani Fortnite będą mieli okazję zapoznać się z duetem Silk Sonic. Bruno Mars i Anderson .Paak wniosą ze sobą unikatowe skórki, specjalny turniej oraz radiostację w grze, w której wybrzmi funk. Specjalne radio dostępne jest już teraz. W ramówce wirtualnej rozgłośni znalazły się utwory z debiutanckiego krążka duetu, An Evening with Silk Sonic, a gospodarzem stacji jest Bootsy Collins.

Zobacz: Nowy album Silk Sonic wykręcił miliard streamów na Spotify

To nie pierwszy raz, kiedy duet pojawia się w grze. We wrześniu 2020 Anderson .Paak wystąpił podczas Spotlight Concert Series, a w kwietniu 2021 deweloperzy opublikowali emotkę dedykowaną singlowi Leave the Door Open.

Kiedy Fortnite zapytał mnie, czy chciałbym stworzyć swój outfit w grze, zapytałem, czy CGI mięśni wchodzi w grę. Odpowiedzieli, że tak, więc się zgodziłem. Do zobaczenia na wyspie.

– powiedział Bruno Mars.
silk sonic w fortnite bruno mars anderson paak
fot. materiały prasowe

Muzyczne wydarzenia w świecie wirtualnym

Jedną z najgłośniejszych kooperacji na linii Fortnite – światowe gwiazdy muzyki był event stworzony wespół z Travisem Scottem. La Flame, oprócz dedykowanej skórki, “zagrał” koncert. Podczas specjalnego wydarzenia w świecie gry ogromny awatar Scotta wykonywał szereg animacji w akompaniamencie utworów z katalogu autora Astroworld. Współpraca z raperem została zerwana po tragicznych wydarzeniach na festiwalu organizowanym przez gwiazdę rapu.

Osobny event otrzymała również Ariana Grande. Piosenkarka także pojawiła się w grze w formie cyfrowego awatara, kiedy w tle wybrzmiewały utwory wokalistki. Podobnie jak w przypadku Travisa Scotta cały koncert trwał mniej niż dziesięć minut.

Ariana Grande x Fortnite

Fortnite ponownie przeplata się ze światem muzycznym. Podczas nadchodzącego eventu w grze pojawią się Bruno Mars oraz Anderson .Paak, czyli duet Silk Sonic. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →