Travis Scott zagra koncerty w grze Fortnite


21 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Trasa Astroworld przenosi się do wirtualnego świata. Travis Scott w najbliższy weekend zagra koncerty live w popularnej grze Fortnite.

Travis Scott zagra koncerty w grze Fortnite

W najbliższych dniach w jednej z najpopularniejszych gier online, odbędą się koncerty rapera Travisa Scotta. Epic Games, twórcy Fortnite’a opisują to wydarzenie jako: nieziemskie doświadczenie inspirowane twórczością wytwórni Cactus Jack, zbudowane od podstaw w Fortnite.

Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że podczas koncertów o nazwie Astronomical, będzie można po raz pierwszy posłuchać nowego utworu Travisa Scotta.

Koncerty amerykańskiego rapera odbywać się będą przez 3 dni, w różnych godzinach – tak, aby mogli w nich uczestniczyć gracze z różnych stref czasowych.

Aby każdy mógł poznać Astronomical, przygotowaliśmy różne daty trasy dla graczy na całym świecie. Wskakujcie na koncert, którego termin najbardziej wam odpowiada lub obejrzyjcie powtórkę ze znajomymi, jeśli nie udało im się załapać na imprezę na żywo. Pamiętajcie, że drzwi na imprezę otwierają się 30 minut przed rozpoczęciem, więc przybywajcie wcześniej, żeby zaklepać dobre miejsca!

Poniżej znajdziecie terminy koncertów:

  • 24 kwietnia – godz. 01:00
  • 24 kwietnia – godz. 16:00
  • 25 kwietnia – godz. 06:00
  • 25 kwietnia – godz. 17:00
  • 26 kwietnia – godz. 00:00

Koncerty w wirtualnym świecie

Nie będzie to pierwszy występ światowej gwiazdy w Fortnite. W lutym 2019 roku, swój koncert w grze zagrał Marshmello i było to wówczas największe wydarzenie w historii produkcji, w którym wzięło udział prawie 11 milionów graczy.

Możliwe, że obecnie, gdy artyści nie mogą grać tradycyjnych koncertów, taka forma zyska na popularności.

Trasa Astroworld przenosi się do wirtualnego świata. Travis Scott w najbliższy weekend zagra koncerty live w popularnej grze Fortnite. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →