Facebook/Silk Sonic

Bruno Mars i Anderson .Paak wypuszczą kolejny singiel. Nowy Silk Sonic prawdopodobnie już w ten piątek


29 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Silk Sonic, czyli duet niespodziewanie uformowany przez Bruno Marsa i Anderson .Paaka, już pierwszym singlem udowodnił swój potencjał komercyjny. Leave The Door Open było wyjątkowo ciepłym debiutem tego projektu. Piosenka już wkrótce doczeka się następcy.

Silk Sonic – wyśniony duet?

Informacja o muzycznym reunion Bruno Marsa i Anderson .Paaka strzeliła niczym grom z jasnego nieba. Wątpię, by ktokolwiek był na to gotowy, a kiedy ukazała się pierwsza piosenka Silk Sonic, okazało się, że ta współpraca naprawdę była potrzebna. I nadeszła w absolutnie idealnym momencie. Leave The Door Open to numer miękki, otulony ciekawą odmianą przebojowości. Z jednej strony nijak się ma do tanecznych hitów Bruna, lecz nie brak mu subtelnej delikatności, przekornie uwodzicielskiej.

Silk Sonic singiel Summertime Jam Bruno Mars Anderson .Paak
Facebook/Silk Sonic

Singiel twardo się trzymał na listach przebojów i nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że duet mógłby już do końca roku lecieć na popularności Leave The Door Open. Dla fanów mogłoby to być oczywiście bolesne, zwłaszcza, że artyści podobno mają już nagrany cały materiał, aczkolwiek dla nich samych – bardzo opłacalne.

Piosenka z miejsca się viralem na TikToku, a warto też nadmienić o pierwszym wykonaniu live, które Bruno Mars i Anderson .Paak wykonali podczas 63. rozdania nagród Grammy i które było jednym z lepszych występów gali.

Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic – Leave the Door Open [LIVE from the 63rd GRAMMYs 2021]

Kolejny singiel już niedługo?

Podobno Bruno Mars i Anderson .Paak już przygotowują się do premiery drugiego utworu z pierwszej płyty Silk Sonic. Utwór ma nosić tytuł Summertime Jam i sądząc po tej nazwie, fani otrzymają prawdziwy, letni hit.

Spekulacje dotyczące pojawienia się nowego utworu wybuchły po wpisie, który Anderson .Paak opublikował na swoim Twitterze.

Jak sądzicie, czy ten trop to wystarczający powód, by spodziewać się nowego singla Silk Sonic? Tak czy inaczej – będziemy czekać!

Silk Sonic, czyli duet niespodziewanie uformowany przez Bruno Marsa i Anderson .Paaka, już pierwszym singlem udowodnił swój potencjał komercyjny. Leave The Door Open było wyjątkowo ciepłym debiutem tego projektu. Piosenka już wkrótce doczeka się następcy. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →