Spotify współpracuje z TikTokiem i oferuje darmowe konto Premium

Podziel się newsem:

Korzystanie z TikToka się opłaca. Dzięki współpracy serwisu ze Spotify, użytkownicy mogą dostać kilka miesięcy konta Premium za darmo.

TikTok i muzyka są ze sobą wiele wspólnego. Dzięki apce wiele utworów stało się viralem, a niekiedy starsze kawałki odżywają na nowo. Stało się tak chociażby z Dreams Fleetwood Mac, który powrócił na listy przebojów po ponad 40 latach.

Teraz popularny serwis nawiązał współpracę ze Spotify. W tej ramach, użytkownicy TikToka, którzy mają przynajmniej 18 lat i mieszkają w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Polsce, Hiszpanii, Włoszech bądź Turcji, mogą skorzystać z oferty, która pozwala na uzyskanie 3 miesięcy konta Spotify Premium za darmo. Promocja jest jednak zarezerwowana tylko dla osób, które nie mają jeszcze konta Spotify Premium. Ci, którzy się kwalifikują, otrzymują unikalny kod, który umożliwia im skorzystanie z oferty.

TikTok we współpracy ze Spotify

Darmowe konto Premium na Spotify dla użytkowników TikToka. Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z promocji, trzeba wejść na TikToka i przejść do zakładki Odkryj oraz kliknąć baner dotyczący oferty, znajdujący się na górze ekranu. TikTok od razu poleca artystów, których warto obserwować, a także proponuje playlisty złożone z popularnych utworów.

TikTok to dźwiękowe, wciągające doświadczenie, w którym muzyka jest sercem tego, jak ludzie tworzą i angażują się w treści na platformie. Cieszymy się, że wraz ze Spotify Premium możemy udostępnić tę ofertę naszej społeczności, pomagając im czerpać jeszcze więcej przyjemności z wykonawców i utworów, które poznali na TikToku.

David Nunez, dyrektor ds. wzrostu na Europę w TikTok
Darmowe konto premium na spotify dla użytkowników tiktoka
fot. Solen Feyissa, unsplash

Korzystanie z TikToka się opłaca. Dzięki współpracy serwisu ze Spotify, użytkownicy mogą dostać kilka miesięcy konta Premium za darmo. TikTok i muzyka są ze sobą wiele wspólnego. Dzięki apce wiele utworów stało się viralem, a niekiedy starsze kawałki odżywają na nowo. Stało się tak chociażby z Dreams Fleetwood Mac, który powrócił na listy przebojów po […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →