Avril Lavigne debiutuje na TikToku z nowym klipem do kawałka „Sk8er boy”. Wystąpił w nim Tony Hawk

Podziel się newsem:

Avril Lavigne pojawiła się na TikToku by odświeżyć jeden ze swoich największych hitów Sk8er boy. W nowym teledysku wystąpił legendarny skater Tony Hawk.

Avril Lavigne we wczesnych latach 2000. królowała na listach przebojów z takimi hitami jak Complicated, My Happy Ending czy Sk8er boy.

Avril Lavigne i Tony Hawk w nowym klipie do Ska8er boy

Wokalistka postanowiła przypomnieć o tym ostatnim za sprawą nowego klipu, który pojawił się na jej TikToku. W video wystąpił legendarny skater Tony Hawk.

Klip zaczyna się od ujęcia Avril, ubranej w czarną bluzkę i spódnicę oraz w charakterystyczny czerwono-niebieski krawat, znany z oryginalnego teledysku. Gdy zaczyna się refren, na ekranie pojawia się Hawk, który jeździ na desce na rampie.

@avrillavigne

He was a… @tonyhawk ##GoSkateboarding ##sk8rboi

♬ Sk8er Boi – Avril Lavigne

Hawk na swoim Instagramie podzielił się kulisami powstania tego nagrania. W wideo możemy zobaczyć, jak skater uczy Avril jazdy na deskorolce.

Szokująca wiadomość: piosenkarka, która wykonała „Sk8er Boi” uczy się skejtowych trików od starego Sk8er Mana

podpisał post Hawk

W komentarzach fani nie kryją zdziwienia, że autorka skejtowego hitu niezbyt dobrze radzi sobie na desce.

Filmik powstał w ramach Go Skateboarding Day, który odbył się 21 czerwca, w Światowy Dzień Deskorolki. Jest to event organizowany przez Tony’ego Hawka i jego organizację non-profit The Skateboard Project, która tworzy bezpieczne i inkluzywne skateparki dla mniej uprzywilejowanych społeczności.

Sprawdź także: Dwie części kultowej gry „Tony Hawk’s Pro Skater” powracają w odświeżonej wersji

Avril Lavigne pojawiła się na TikToku by odświeżyć jeden ze swoich największych hitów Sk8er boy. W nowym teledysku wystąpił legendarny skater Tony Hawk. Avril Lavigne we wczesnych latach 2000. królowała na listach przebojów z takimi hitami jak Complicated, My Happy Ending czy Sk8er boy. Avril Lavigne i Tony Hawk w nowym klipie do Ska8er boy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →