Materiały prasowe

Avril Lavigne szykuje album na luty – „Love Sux”


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kanadyjska piosenkarka z gatunku pop-punk, Avril Lavigne, zapowiedziała że jej siódmy album będzie zawierał featuringi m.in. Machine Gun Kelly’ego i Blink-182. Sprawdź szczegóły.

Kiedy nowa Avril?

Album, którego premiera zapowiedziana jest na 25 lutego, wyjdzie nakładem wytwórni DTA Records Travisa Barkera.

Follow-up do jej albumu Head Above Water z 2019 ma przedstawiać wokalistę powracająca do swoich pop-punkowych korzeni. Póki co zwiastują go dwa single, Bite Me oraz I Love It When You Hate Me.

Avril Lavigne – Bite Me

Przeczytaj także: Singlowe underdogi, niewypały i jednostrzałowce, czyli zagraniczny POP 2021 roku w pigułce

Wypowiadając się o płycie, Avril ujawniła, że będzie ona inspirowana twórczością zespołu Green Day i że jest ona „listem miłosnym adresowanym do kobiet”.

Naprawdę wróciłam do dźwięków, które na mnie wpływały na początku mojej kariery. Jestem do szpiku dzieckiem z małego miasta, które słuchało zespołów takich jak Blink-128, Green Day czy NOFX w liceum i tego się trzymam. Ten album jest szybki. Jest zabawą. To czysty rock and roll od początku do końca. Jest na nim dużo refleksji dotyczących różnych związków, przez które przeszłam i nawet jeśli jest kilka kawałków, które opowiadają o miłosnych doświadczeniach, które nie wypaliły, to jestem w tak dobrym momencie mojego życia, że całość to wciąż frajda, lekkość i zadziorność. Śmieję się z samej siebie, że tyle przeszłam w miłości

– powiedziała w wywiadzie.
Avril Lavigne
Avril Lavigne – Love Sux, okładka albumu

Tracklista krążka prezentuje się tak:

1. Cannonball
2. Bois Lie (featuring Machine Gun Kelly)
3. Bite Me
4. I Love It When You Hate Me (featuring blackbear)
5. Love Sux
6. Kiss Me Like The World Is Ending
7. Avalanche
8. Déjà Vu
9. F.U
10. All I Wanted (featuring Mark Hoppus)
11. Dare To Love Me
12. Break Of A Heartache

My nie możemy się doczekać!

Kanadyjska piosenkarka z gatunku pop-punk, Avril Lavigne, zapowiedziała że jej siódmy album będzie zawierał featuringi m.in. Machine Gun Kelly’ego i Blink-182. Sprawdź szczegóły. Kiedy nowa Avril? Album, którego premiera zapowiedziana jest na 25 lutego, wyjdzie nakładem wytwórni DTA Records Travisa Barkera. Follow-up do jej albumu Head Above Water z 2019 ma przedstawiać wokalistę powracająca do […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →