Avril Lavigne powraca z nowym materiałem!


21 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Po wielu latach walki z ciężką chorobą Avril Lavigne kawałkiem Head Above Water zapowiada nową płytę.

Po 5 latach przerwy mamy nowy kawałek od Avril Lavigne!

Ostatnią swoją płytę wokalistka wydała w 2013 roku. Potem niestety zniknęła na wiele lat ze sceny… Wszystko przez ciężki przypadek boreliozy, z którym borykała się piosenkarka.

Na szczęście Avril Lavigne udało się wrócić do zdrowia, a o swoich ciężkich doświadczeniach i walce z chorobą piosenkarka podzieliła się w swoim najnowszym singlu “Head Above Water”.

Myślałam, że umieram i musiałam to zaakceptować. Moja mama leżała ze mną w łóżku i mnie obejmowała. Czułam, jakbym tonęła. Cicho modliłam się „Boże, trzymaj moją głowę nad wodą”. Wtedy właśnie zaczęłam pisać materiał na nowy album.
Wyznała Avril Lavigne portalowi People. 

Po wygranej walce z boreliozą Avril Lavigne założyła również fundację, która pomaga osobom cierpiącym na tę ciężką chorobę.

Po wielu latach walki z ciężką chorobą Avril Lavigne kawałkiem Head Above Water zapowiada nową płytę. Po 5 latach przerwy mamy nowy kawałek od Avril Lavigne! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →