Dwie części kultowej gry “Tony Hawk’s Pro Skater” powracają w odświeżonej wersji

Obserwuj nas na instagramie:

Jedna z najbardziej kultowych gier w historii powraca w odświeżonej wersji. Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 ponownie zagości na naszych ekranach jeszcze w tym roku.

Moda na remastery trwa w najlepsze

Ostatni rok w branży gamingowej upływa nam pod znakiem powrotu legendarnych marek. W przeciągu ostatnich 16 miesięcy doczekaliśmy się remasteru takich klasyków jak: Capcom jak Residen Evil 2 i Resident Evil 3, pod koniec marca 2020 swoją premierę miała odświeżona wersja kultowego Call Off Duty Modern Warfare 2, a wielu z nas zaciera już ręce na zbliżającego się Crisisa po liftingu.

Wczoraj do grona gier, które otrzymają drugie życia dołączyły produkcje o przygodach legendarnego deskorolkowca. Tak, to nie pomyłka. Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 wraca w nowych szatach graficznych!

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 – gameplay, który się nie starzeje

To, czym z perspektywy czasu najbardziej oczarowały mnie produkcje spod szyldu Tony Hawk’s Pro Skater, to niesamowita grywalność. Te gry po prostu wciągały, powodowały wypieki na twarzy i sprawiały, że oderwanie się od monitora było czymś niezwykle trudnym. Każdy, kto grał na pewno wie o czym mówię. Pamiętacie syndrom “jeszcze jednego przejazdu” i sklejenia “jeszcze kilku trików”?

Opisane wyżej zalety tych produkcji sprawiają, że stają się one w oczach developerów i graczy wręcz idealnym materiałem do odświeżenia.

Twórcy zapowiadają, że w nowej wersji Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 otrzymamy wszystkie plansze i postaci znane z oryginału. Co więcej, będziemy mogli się cieszyć rozgrywką w trybie multiplayer, zarówno lokalnie, przed jednym monitorem, jak i za pomocą Internetu.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 – soundtrack bez zmian

Powrót legendarnego IP, w moim przypadku, wiąże się również z wieloma wspomnieniami dźwiękowymi. To od tych gier rozpoczęła się moja dalsza przygoda z muzyką. Jeśli nie wiecie o czym mówię, już spieszę z wyjaśnieniem, za które najlepiej posłuży playlista z największymi hitami z obu części.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 – premiera już za 4 miesiące

Odświeżona wersja THPS 1 i 2 ukaże się już 4 września. Gry wydane zostaną na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz PC, gdzie za dystrybucje odpowiedzialny będzie Epic Game Store. Tytuł wyceniony został na 40 $ w wersji podstawowej i 50$ w wersji rozszerzonej. Twórcy zapowiadają również bezpłatne demo. Brzmi doskonale!

Jedna z najbardziej kultowych gier w historii powraca w odświeżonej wersji. Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 ponownie zagości na naszych ekranach jeszcze w tym roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →