Dawid Podsiadło stworzył playlistę z utworami z gier komputerowych

Podziel się newsem:

W ramach nowego cyklu na Spotify, Dawid Podsiadło podzielił się utworami, które odkrył dzięki pasji do gier komputerowych, a Margaret zdradziła, do jakich numerów najlepiej jej się ćwiczy.

W ramach cyklu Listening Together, na Spotify pojawiać się będą playlisty artystów z utworami, których oni sami słuchają podczas domowych aktywności.

Dawid Podsiadło i Margaret stworzyli swoje domowe playlisty na Spotify

Polską odsłonę serii zainaugurowali: Margaret, która podzieliła się utworami idealnymi na domowy workout i Dawid Podsiadło, który zaprezentował utwory z gier.

Na playliście Workout z Margaret znalazły się takie utwory jak: Break My Heart Dua Lipy, Say So Doja Cat, Boyfriend Seleny Gomez czy Amarillo J Balvin.

Dziś niewielu rzeczy jestem pewna poza tym, że muzyka to energia, która napędza mnie do życia.

Playlista Workout z Margaret

Z kolei na Gamingu z Dawidem Podsiadło znajdziemy takie kawałki jak: Run to You Bryana Adamsa, Eyes on Me Faye Wong, In My Head Queens of the Stone Age, Sweet Child O’Mine Guns N' Roses czy też (I Just) Died In Your Arms Cutting Crew.

Dzięki mojej gamingowej pasji dotarłem do muzycznych perełek. Wiele wspomnień z tymi dźwiękami mam.

Playlista Gaming z Dawidem Podsiadło

Globalnie w projekt zaangażowali się tacy artyści jak Selena Gomez, Dolly Parton, Normani czy Lil Yachty, którzy stworzyli playlisty do słuchania w trakcie gotowania, medytacji bądź leniuchowania.

W ramach nowego cyklu na Spotify, Dawid Podsiadło podzielił się utworami, które odkrył dzięki pasji do gier komputerowych, a Margaret zdradziła, do jakich numerów najlepiej jej się ćwiczy. W ramach cyklu Listening Together, na Spotify pojawiać się będą playlisty artystów z utworami, których oni sami słuchają podczas domowych aktywności. Dawid Podsiadło i Margaret stworzyli swoje […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Margaret wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.