Surf Mesa „ily (i love you baby)”. Zobaczcie teledysk do hitu z TikToka

Podziel się newsem:

Do sieci trafił oficjalny teledysk utworu Surf Mesy ily (i love you baby) z Emilee, który bije rekordy popularności na TikToku. Zobaczcie.

20-letni Powell Auirre, tworzący jako Surf Mesa, to amerykański producent muzyczny. Popularność zdobył za sprawą, wydanego w listopadzie 2019 roku, singla ily (i love you baby). Utwór nagrany wraz z Emilee jest coverem słynnego kawałka Can’t Take My Eyes Off You, z 1967 roku, który w oryginale wykonywał Frankie Valli, a w późniejszych latach swoje wersje przedstawiali liczni wykonawcy.

Frankie Valli – Can’t Take My Eyes Off You

ily (i love you baby). Surf Mesa prezentuje klip do hitu z TikToka

Singiel Surf Mesy ma już ponad 160 mln streamów na całym świecie, a na TikToku wyświetlono ją miliard razy. Co ciekawe, to właśnie na tej popularnej aplikacji producent odkrył Emilee Flood, którą zaprosił do nagrania tego kawałka.

Zobaczcie kompilację filmików z TikToka, z wykorzystaniem ily (i love you baby).

Surf Mesa – ily (i love you baby) ft. Emilee Best Of TikTok Compilation (2020)

Kilka dni temu do sieci trafił oficjalny teledysk to utworu Surf Mesy, dzięki któremu możemy na chwilę poczuć klimat Kalifornii. Zobaczcie:

Surf Mesa – ily (i love you baby)

TikTok to w ostatnim czasie prawdziwy wyznacznik trendów. Dzięki aplikacji, ogromną popularność zdobyli chociażby Lil Nas X i jego Old Town Road, czy Regard z utworem Ride It.

Do sieci trafił oficjalny teledysk utworu Surf Mesy ily (i love you baby) z Emilee, który bije rekordy popularności na TikToku. Zobaczcie. 20-letni Powell Auirre, tworzący jako Surf Mesa, to amerykański producent muzyczny. Popularność zdobył za sprawą, wydanego w listopadzie 2019 roku, singla ily (i love you baby). Utwór nagrany wraz z Emilee jest coverem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.