Regard – “Ride It” – nowy muzyczny hit z TikToka


24 września 2019

Podziel się newsem:

Ride It to kolejny po Old Town Road Lil Nas X przebój, który wypromował się dzięki aplikacji TikTok. Do utworu powstał już nawet układ choreograficzny. Sprawdźcie.

Regard to DJ i producent z Kosowa, tworzący utwory z gatunku deep house. Jego nowy singiel Ride It to remiks piosenki Jaya Seana z 2008 roku. Producent stworzył nowy podkład, obniżył tonację wokalu i wypuścił 20-sekundowy fragment na TikToka.

Regard – Ride it

Do utworu następnie powstał układ choreograficzny, który zdobywa coraz większą popularność wśród twórców na platformie TikTok. Od tamtej chwili użytkownicy aplikacji stworzyli już ponad cztery miliony krótkich filmów z wykorzystaniem Ride It. Powstał też specjalny hasztag #rideit, który wygenerował do tej pory około 100 milionów wyświetleń.

Farhad Zand, jeden z przedstawicieli TikToka mówi:

Ride It to kolejny świetny przykład na to, jak TikTok pomaga artystom w dotarciu do międzynarodowej publiczności.

Pełną wersję utworu wydała legendarna wytwórnia muzyczna Ministry of Sound i jest to obecnie jedna z najczęściej szukanych na Shazamie piosenek na świecie! Tylko na Spotify odsłuchano ją już 30 milionów razy.

Jakiś czas temu pisaliśmy o innym utworze, który wypromował się w aplikacji TikTok. Lil Nas X i jego Old Town Road pobił rekord listy Billboard Hot 100, będąc numerem jeden przez 17 tygodni. Lil zdobył także statuetkę za Piosenkę Roku podczas gali rozdania nagród MTV VMA 2019.

Ride It to kolejny po Old Town Road Lil Nas X przebój, który wypromował się dzięki aplikacji TikTok. Do utworu powstał już nawet układ choreograficzny. Sprawdźcie. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →