fot. Harper Smith

Silk Sonic z kolejnym miłym singlem. „Smokin Out The Window” jako przystawka przed wieczorem


05 listopada 2021

Podziel się newsem:

Silk Sonic – zespół założony przez Bruno Marsa oraz Andersona .Paaka – właśnie wydał kolejny singiel z nadchodzącego albumu An Evening With Silk Sonic. Smokin Out The Window znakomicie sprawdza się w roli startera.

Silk Sonic – jeszcze trochę do debiutu

Premierowe wydawnictwo od Bruno Marsa i Andersona .Paaka ukaże się już wkrótce. Premierę albumu An Evening With Silk Sonic zaplanowano na 12 listopada, w niecałe dziesięć miesięcy od prezentacji pierwszego singla. Po ukazaniu się Leave the Door Open śmiało można było wróżyć, że będzie to duża rzecz i to nie tylko w kontekście nazwisk, które przyczyniły się do powstania projektu.

Osobiście miałam wrażenie, jakby artyści kompletnie nie śpieszyli się z tą płytą. Wciąż towarzyszy mi uczucie, że Leave the Door Open wydano całe wieki temu, choć w istocie wciąż mamy do czynienia ze świeżynką. Po drodze na streamingach rozhulał się Skate, a teraz, tuż przed debiutem swej pierwszej płyty, zespół podzielił się utworem oraz klipem do numeru Smokin Out The Window.

Silk Sonic Bruno Mars Anderson Paak premiera płyty
kadr z teledysku Smoking Out The Window

Smokin Out The Window to nie do końca ładna piosenka

Trzeci z kolei singlowy utwór Silk Sonic idzie tropem swoich poprzedników. Jest Bruno Mars, jest Anderson .Paak, lecz ich muzyka wcale nie zaksięgowuje się jako mainstream w swojej najczystszej postaci. Rusza mnie szczególnie taka, rzekłabym, starodawna estetyka, przywodząca na myśl oldschoolowe jazzowe bandy grające w małych klubach – obrazki kojarzone głównie z filmów.

No i nie ukrywajmy, tutaj za klimat odpowiadają aranże, strona wizualna. W aspekcie liryki zderza się ona zupełnie z ugrzecznionym, wysmakowanym opakowaniem. Co również robi robotę: ot, dżentelmeństwo idące na czołowe z przyziemnością, momentami zakrawającą wręcz o brzydką potoczność.

Patrząc szerzej – spodziewam się naprawdę dobrego albumu. Nie kandydata do radiowych hitów, lecz płyty, która wysoko postawi poprzeczkę międzynarodowym gwiazdom. Jeśli bawić się muzyką – to w taki sposób.

Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic – Smokin Out The Window

Silk Sonic – zespół założony przez Bruno Marsa oraz Andersona .Paaka – właśnie wydał kolejny singiel z nadchodzącego albumu An Evening With Silk Sonic. Smokin Out The Window znakomicie sprawdza się w roli startera. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →