Dave Grohl z Foo Fighters wyreżyserował dokument, do którego zaprosił wielu znanych muzyków


13 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

W dokumencie What Drives Us Dave’a Grohla, o swojej pracy opowiadają m.in. Ringo Starr, St. Vincent, Lars Ulrich z Metalliki czy Flea z Red Hot Chilli Peppers. Zobaczcie zwiastun.

Dave Grohl, mimo pandemii, która uniemożliwiła organizację koncertów, nie próżnuje. Na początku lutego ukazał się nowy album zespołu Foo FightersMedicine at Midnight. W ostatnim czasie lider grupy poinformował także, że wyda książkę The Storyteller. Tales of Life and Music, w której opowie historie ze swojego życia. To jednak nie koniec nowości od amerykańskiego muzyka.

Foo Fighters – Waiting On A War

Dave Grohl wyreżyserował dokument o życiu w trasach koncertowych

Dave Grohl stworzył film dokumentalny, zatytułowany WHAT DRIVES US, który opowie o ogromnej miłości do muzyki i życiu w vanach.

Ten film to mój list miłosny do każdego muzyka, który kiedykolwiek wskoczył do starej furgonetki ze swoimi przyjaciółmi i zostawił wszystko dla prostej nagrody w postaci grania muzyki. To, co zaczęło od logistyki DIY, polegającej na upychaniu wszystkich swoich przyjaciół i sprzętu w małej przestrzeni przez wiele miesięcy, ostatecznie przekształciło się w eksplorację “dlaczego?”. Co nas napędza?”

Dave Grohl

W filmie zobaczymy wywiady z takimi muzykami jak Flea z Red Hot Chili Peppers, Lars Ulrich z Metalliki, Brian Johnson z AC/DC, St. Vincent, Steven Tyler z Aerosmtih, The Edge z U2, Ringo Starr, Slash i Duff McKagan z Guns N’Roses i wielu innych. Muzycy opowiedzą o swoich początkach, podzielą się zakulisowymi ciekawostkami i najbardziej zaskakującymi wspomnieniami.

Zobaczcie zwiastun produkcji:

WHAT DRIVES US – oficjalny zwiastun

Premiera dokumentu jest zaplanowana na 30 kwietnia. Będzie można go obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

W dokumencie What Drives Us Dave’a Grohla, o swojej pracy opowiadają m.in. Ringo Starr, St. Vincent, Lars Ulrich z Metalliki czy Flea z Red Hot Chilli Peppers. Zobaczcie zwiastun. Dave Grohl, mimo pandemii, która uniemożliwiła organizację koncertów, nie próżnuje. Na początku lutego ukazał się nowy album zespołu Foo Fighters – Medicine at Midnight. W ostatnim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.