Queens of The Stone Age powracają jako dranie i łajdaki! “Tego nie da się kontrolować.”


17 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Po 4 latach rockowe dinozaury powracają z zupełnie nowym, odmłodzonym materiałem.

Villains, czyli czarne charaktery – taki jest tytuł najnowszej płyty rockowego zespołu, która ukaże się już 25 sierpnia. Tym razem Joshua Homme z kumplami z zespołu postanowili odświeżyć swoje brzmienie i zaprosili do współpracy nad nowym albumem Marka Ronsona – producenta takich gwiazd, jak Bruno Mars, Adele czy Sean Paul. Krążek Villains zapowiada singiel The Way U Used To Do.

Dlaczego Queens of The Stone Age na nowej płycie porównują się do czarnych charakterów i łajdaków? Tytuł ‘Villains’, nie jest oświadczeniem politycznym. Powody, że tak zatytułowaliśmy płytę są proste: 1) to słowo wygląda fantastycznie, 2) jest komentarzem do trzech wersji każdego scenariusza: twojego, mojego i tego, co się właściwie stało. Każdy potrzebuje kogoś lub czegoś – jakieś czarnego charakteru – przeciwko któremu będzie się buntował. Zawsze tak było. – wyjaśnia lider zespołu.

Chłopaki z Queens of The Stone Age zdradzili szczegóły na temat swojego nowego albumu podczas zabawnego wywiadu, w którym ich wypowiedzi badane są… wariografem! Ich nowa płyta to prawda, czy ściema? Zobaczcie, co na jej temat mówi Joshua Homme i jego kumple z zespołu.

Po 4 latach rockowe dinozaury powracają z zupełnie nowym, odmłodzonym materiałem. Villains, czyli czarne charaktery – taki jest tytuł najnowszej płyty rockowego zespołu, która ukaże się już 25 sierpnia. Tym razem Joshua Homme z kumplami z zespołu postanowili odświeżyć swoje brzmienie i zaprosili do współpracy nad nowym albumem Marka Ronsona – producenta takich gwiazd, jak Bruno […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →