fot. YouTube

Ryan Reynolds potrzebował coveru piosenki. Poprosił zespół Nickelback


27 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Spirited Apple TV+ to kolejna wariacja na temat Opowieść wigilijnej Charlesa Dickensa. W muzycznym filmie zagrali Ryan Reynolds, Will Ferrell i Octavia Spencer.

Kolejny sukces Reynoldsa

O co chodzi w Spirited? To historia stara jak świat, tyle że tym razem podana w wersji muzyczno-komediowej. Bohaterami filmu są bogaty mizantrop (Ryan Reynolds), którego nawiedza duch świąt (Will Farrell) i zabiera w niezwykłą podróż. Cel jest jeden – zrozumieć swoje błędy i polubić się z gatunkiem ludzkim. Film 18 listopada trafił do katalogu platformy Apple TV+ i – jak się teraz okazuje – nie tylko był chętnie oglądany, ale zaliczył ważny rekord. Mówił o tym w opublikowanym w Wigilię klipie Ryan Reynolds:

Witajcie. Will, Octavia i ja chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy sprawili, że Spirited stał się najchętniej oglądanym filmem w historii platformy Apple TV+. To szaleństwo! Punktem zwrotnym naszego filmu jest piosenka Unredeemable. To wypełniony emocjami hymn stawiający pytanie, czy ludzkość może przezwyciężyć swoje błędy. Ja sam mam nadzieję, że nam się to uda. Więc wesołych świąt wszystkim i bądźmy dla siebie dobrzy. Poza tym, panie i panowie, przed wami Nickelback

– powiedział Ryan Reynolds.
Spirited
fot. Apple TV+

Nie ma rzeczy niemożliwych

Przed Ryanem Reynoldsem nie ma rzeczy niemożliwych. Słowo stało się ciałem, a znany, choć od wielu lat wyszydzany przez internet zespół (który też nic sobie z tego nie robi), faktycznie pojawił się w klipie i naprawdę zaśpiewał wspomnianą piosenkę. Czym kierował się Reynolds przy wyborze takiego cover-bandu? Czy chodziło o viralowe zasięgi poniesione internetowym żartem, czy raczej o oddanie należnego hołdu zespołowi, który – jak twierdzą niektórzy – wcale nie jest taki zły? A może to po prostu przejaw patriotyzmu – zarówno dowodzony przez Chada Kroegera Nickelback, jak i Ryan Reynolds pochodzą z Kanady. Podejrzewamy, że to wypadkowa wszystkich tych powodów. Z przewagą żartu.

Posłuchajcie oryginalnej wersji

W filmie utwór Unredeemable wykonał z towarzyszeniem chóru Will Ferrell. Poniżej posłuchać możecie oryginalnej, zdecydowanie bardziej musicalowej wersji. Która lepsza?

Spirited Apple TV+ to kolejna wariacja na temat Opowieść wigilijnej Charlesa Dickensa. W muzycznym filmie zagrali Ryan Reynolds, Will Ferrell i Octavia Spencer. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →