fot. materiały promujące

“Deadpool 3” w MCU nadal będzie wulgarny


06 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Scenarzyści filmu Deadpool 3 zapewniają fanów, że film nie straci na charakterze. Mimo dołączenia do Marvel Cinematic Universe historia Wade’a Wilsona zostanie przedstawiona w wulgarny i brutalny sposób.

Deadpool 3 będzie krwawy, jak wcześniej

Jak podaje polski oddział redakcji IGN, fani filmowego Deadpoola nie powinni mieć powodów do zmartwień. W wywiadzie udzielonym dla Den of Geek scenarzyści filmu, Paul Wernick oraz Rhett Reese, zdradzili kulisy powstawania produkcji. Według słów filmowców, mimo wykupienia Foxa przez Disneya, Deadpool 3 nie zostanie “ugrzeczniony” ze względu na dołączenie do Marvel Cinematic Universe. Można się więc spodziewać, że trzecia część filmu również otrzyma kategorię wiekową R. Standardowe produkcje MCU oznaczane są głównie jako PEGI 13.

Zobacz: Deadpool 3 to nadal daleka perspektywa. Reżyser zdradził, że zdjęcia na pewno nie ruszą w tym roku

Nie martwcie się. Bardzo nas wspierają w tym co robimy. Może w pewnym momencie usłyszymy, żeby nie dawać “takiego żartu”. Ale naprawdę pozwalają nam robić to co chcemy, ponieważ zajmowaliśmy się tym od bardzo dawna. Wiedzą, że potrafimy odnieść sukces i sami też dobrze sobie radzili. Mam nadzieję, że ta współpraca zaowocuje czymś świetnym. Z całą pewnością czujemy się wspierani, a to naprawdę coś wspaniałego.

– czytamy w wywiadzie

Nie wiadomo, kiedy Ryan Reynolds ponownie włoży czerwony kostium

Za reżyserię trzeciej części Deadpoola odpowiada Shawn Levy. Reżyser współpracował z Ryanem Reynoldsem już przy okazji Projekt Adam oraz Free Guy. Będzie to już trzecia zmiana na tym stanowisku. Za pierwszą odsłonę filmu odpowiadał David Leitch, natomiast kolejne dzieło wyreżyserował Tim Miller. Wcześniej wspomnieni Paul Wernick i Rhett Reese pracują przy filmowych losach Wilsona od początku.

Na razie nie podano choćby przybliżonej daty premiery. Potwierdzono, że przed kamerą ponownie wystąpi Leslie Uggams, która wciela się w rolę niewidomej Al, z którą pomieszkuje tytułowy bohater.

Deadpool – oficjalny zwiastun

Scenarzyści filmu Deadpool 3 zapewniają fanów, że film nie straci na charakterze. Mimo dołączenia do Marvel Cinematic Universe historia Wade’a Wilsona zostanie przedstawiona w wulgarny i brutalny sposób. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →