Quentin Tarantino jako reżyser Deadpoola 2?


26 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Producenci Deadpoola wymieniają reżysera. Fani domagają się, by oddać kamerę w ręce Quentina Tarantino.

Chociaż Deadpool zarobił ponad 780 milionów dolarów, reżyser pierwszej części – Tim Miller – nie wyreżyseruje sequela, nad którym właśnie ruszają prace. Przyczyną jest podobno konflikt z odtwórcą głównej roli – Ryanem Reynoldsem, który miał inny pomysł na tę postać.

Zastępstwa poszukać postanowili fani filmu i doszli do wniosku, że w tej robocie świetnie sprawdziłby się Quentin Tarantino (wydaje nam się, że Tarantino sprawdziłby się nawet jako reżyser filmu o świnkach morskich). Argumenty fanów są takie, że Deadpool jest wyjątkowo nieokrzesaną i brutalną postacią, a z tymi Tarantino radzi sobie jak mało kto. Poza tym Quentin już wcześniej wykazywał zainteresowanie filmami o superbohaterach.

giphy

“Po Wściekłych Psach rozważałem nawet nakręcenie filmu o Luku Cage’u, jednak ostatecznie zabrałem się za Pulp Fiction więc myślę, że dokonałem słusznego wyboru” – przyznał w jednym z wywiadów.

W sprawie zatrudnienia Tarantino na stanowisku reżysera filmu Deadpool 2 powstała petycja, która szybko osiągnęła cel 1000 podpisów. Obecnie poparło ją ponad 3 tysiące osób. Jeśli jesteście przekonani, że to dobry pomysł, możecie ją podpisać na change.org.

Marvel w wersji Tarantino byłby na pewno odświeżeniem, ale najbardziej obawialibyśmy się tego, że wytwórnia chciałaby wtrącić swoje trzy grosze do tej produkcji. To mogłoby się nie skończyć dobrze ani dla fanów świata Marvela, ani miłośników filmów Quentina Tarantino.

Sprawdź także:
Legion Samobójców jako film Quentina Tarantino

Producenci Deadpoola wymieniają reżysera. Fani domagają się, by oddać kamerę w ręce Quentina Tarantino. Chociaż Deadpool zarobił ponad 780 milionów dolarów, reżyser pierwszej części – Tim Miller – nie wyreżyseruje sequela, nad którym właśnie ruszają prace. Przyczyną jest podobno konflikt z odtwórcą głównej roli – Ryanem Reynoldsem, który miał inny pomysł na tę postać. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →