materiały promocyjne

W tym show Ryan Reynolds szepcze ci do ucha na dobranoc


16 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Bedtime Stories with Ryan to program, w którym Ryan Reynolds w piżamie i kapciach czyta opowieści do snu. Aktor jest szczęśliwy z tworzenia czegoś „do usypiania innych”.

Żartowniś Hollywood chce usypiać ludzi

Przyzwyczailiśmy się, że Ryan Reynolds nie mówi za dużo na poważnie. Świadczą o tym nie tylko jego role w takich filmach jak Deadpool, Free Guy, czy Bodyguard Zawodowiec, ale również jego prywatne wypowiedzi, uwielbiane przez internautów. „Bycie ojcem jest najlepszym uczuciem na świecie. Oczywiście nie licząc wspaniałych lat, które spędziłem bez dziecka” – czytamy w jednym z wielu charakterystycznych wpisów, na punkcie których oszalał Twitter. Niech was nie zmyli jednak sarkastyczny humor. Prywatnie jest bardzo rodzinną, ciepłą osobą, która angażuje się w wiele dobroczynnych akcji. Tym razem postanowił stworzyć program kojący duszę i ciało.

Ryan Reynolds Deadpool
Deadpool, Marvel

Program Bedtime Stories with Ryan nie będzie pełen fajerwerków. W zajawce pierwszego odcinka Ryan Reynolds wita nas w piżamie i domowych kapciach, zachęcając do posłuchania jego szepczącego głosu w stylu ASMR po to, żeby… zasnąć.

Ryan Reynolds w wersji soft

Aktor czyta w autorskim programie opowieści, które mają służyć uspokojeniu po ciężkim dniu. „Wiecie, co jest najlepszego w opowieściach? Pamiętacie je, zostają z wami. Chcę opowiedzieć wam te na dobranoc” – mówi Ryan w zwiastunie w towarzystwie dwóch komputerowych owieczek. Coraz więcej osób korzysta z podcastów, które służą do wieczornej relaksacji. Bedtime Stories with Ryan to show, którego celem jest odpoczynek. Z pewnością sprawdzą się również dla niektórych dzieci, o czym mógł myśleć rodzinny aktor, dobrze wiedząc, jak lubią one bajki na dobranoc.

Program pojawi się na debiutującej niedługo w Stanach Zjednoczonych platformie streamingowej Maximum Effort Channel. Nie wiadomo, gdzie będzie można usłyszeć ASMR Ryana Reynolda w Polsce. Trzymamy kciuki, żeby opowieści wyszły w formie podcastu dla międzynarodowej publiki!

Bedtime Stories with Ryan to program, w którym Ryan Reynolds w piżamie i kapciach czyta opowieści do snu. Aktor jest szczęśliwy z tworzenia czegoś „do usypiania innych”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →