kadr z serialu „Witamy we Wrexham”

FIFA 23” z zabawnym easter-eggiem z udziałem Ryana Reynoldsa


04 stycznia 2023

Podziel się newsem:

FIFA 23 nie jest grą kojarzoną z easter-eggami. A jednak fani gry po ponad trzech miesiącach odkryli żart z udziałem… Ryana Reynoldsa.

Wrexham i FIFA 23

Easter-eggi są jednym z ulubionych zabiegów zarówno graczy, jak i twórców gier. Kojarzy się jednak głównie z grami fabularnymi z otwartymi lub półotwartymi światami. Na pozostawienie graczom niespodzianki zdecydowali się jednak także twórcy gry FIFA 23. Oprócz profesjonalnych drużyn, EA dodało do nowego wydania swojego hitu zespoły funkcjonujące mocniej w sferze popkultury: AFC Richmond z Teda Lasso, będące zupełnie fikcyjną drużyną, a także AFC Wrexham. Ta ostatnia to ekipa występująca na piątym szczeblu rozgrywkowym w Anglii, o której powstał serial dokumentalny Witamy we Wrexham. Produkcja ta jest zasługą właścicieli drużyny, którymi są aktorzy Rob McElhenney oraz Ryan Reynolds. I to właśnie ich dotyczy wspomniany easter-egg. Otóż, gdy w dowolnym trybie gry FIFA 23 wybierzemy drużyny Wrexham oraz Liverpoolu, zamiast standardowego komentarza usłyszymy właśnie Roba McElhenneya oraz Ryana Reynoldsa. Jesteście ciekawi, jak wypadli za mikrofonem? Sprawdźcie poniżej!

Ryan Reynolds i Rob McElhenney w FIFIE 23

Pożegnanie z EA

Od jakiegoś czasu wiadomo, że gra FIFA 23 będzie ostatnią stworzoną wspólnie przez EA oraz futbolową federację FIFA. Wiele osób szybko zaczęło sobie zadawać pytanie dotyczące przyszłości serii. Jakiś czas temu organizacja piłkarska ogłosiła swoje wstępne plany, potwierdzając tym samym przypuszczenia fanów. Nowe gry z serii FIFA będą oparte na technologii blockchain dającej maksimum swobody graczom, czemu ciężko się dziwić, patrząc na to, jaką popularnością cieszy się sieciowy tryb FUT. Wszystkie gry mają powstawać z myślą o rozwoju cyfrowej rzeczywistości i społeczności fanów piłki nożnej na całym świecie. Szczegółowe plany rozwoju gier spod szyldu FIFA znajdziecie tutaj.

FIFA 23 nie jest grą kojarzoną z easter-eggami. A jednak fani gry po ponad trzech miesiącach odkryli żart z udziałem… Ryana Reynoldsa. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →