fot. materiały prasowe

„FIFA 23” zaoferuje graczom ponad pięć godzin muzyki. Jack Harlow, Nas i Stromae to tylko część nazwisk


22 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

EA Sports oficjalnie zaprezentowało soundtrack gry FIFA 23. To ponad sto utworów trwających łącznie ponad pięć godzin.

FIFA 23 to nie tylko piłka nożna, ale też muzyka

Dziś w okolicach godziny 14:00 na Spotify EA Sport opublikowało oficjalny soundtrack gry FIFA 23. Playlista składa się z dziewięćdziesięciu pięciu piosenek, które łącznie trwają pięć godzin i dwadzieścia jeden minut. Od momentu publikacji playlisty, polubiło ją już ponad cztery i pół tysiąca osób.

Zobacz: Electronic Arts i Marvel współpracują. W grze FIFA 23 piłkarze staną się superbohaterami

Choć kompilacja jest zróżnicowana gatunkowo, znajdziemy w niej dużo rapu. Pomiędzy kolejnymi meczami usłyszymy chociażby Denzela Curry’ego, Jacka Harlowa, Nasa, IDK-a czy Central Cee. Oprócz wspomnianych pojawiają się również utwory od Danieli Lality, The Knocks, Disclosure, FKA twigs czy Michaela Calfana.

FIFA 23 – oficjalny soundtrack

Przeczytaj także: Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni Assassin’s Creed to zagrywka pod publiczkę [felieton]

Trzydziesta edycja szlagierowej serii od EA Sports trafi do graczy na całym świecie już 30 września. Będzie to ostatnia FIFA, którą przygotuje Electronic Arts. Gra zadebiutuje na komputerach stacjonarnych, Nintendo Switch oraz obu generacjach konsol Sony i Microsoftu. Produkt cały czas dostępny jest w przedsprzedaży.

Deweloperzy śledzą trendy w muzyce

Autorzy gier z serii FIFA nie pierwszy raz pokazują, że śledzą rynek muzyczny. W zeszłorocznym zestawie, który zawierał ponad sto dwadzieścia piosenek (licząc soundtrack bazowy z Volta Football), również nie brakowało najciekawszych artystów ostatnich miesięcy. Kompilacja zawierała piosenki Little Simz, Martina Garrixa, slowthaia, The Chemical Brothers czy Baby Queen. Z kolei w soundtracku Volta Football mogliśmy usłyszeć chociażby P Money, BROCKHAMPTON, Earthgang czy Headiego One’a.

EA Sports oficjalnie zaprezentowało soundtrack gry FIFA 23. To ponad sto utworów trwających łącznie ponad pięć godzin. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie FIFA 23 to nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →