fot. EA Sports

„FIFA 23” zaoferuje graczom możliwość wyłączenia krytycznych uwag komentatorów


29 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

EA Sports co roku stara się wprowadzać zmiany w swojej piłkarskiej serii. Tym razem FIFA 23 zaoferuje graczom opcję wyłączenia negatywnych uwag komentatorów.

Błąd w rozegraniu? Strata piłki? Komentatorzy będą milczeć

Utarło się już, że kolejne odsłony piłkarskiej serii od EA Sports to odgrzewane kotlety. Jak jednak by nie było, FIFA 23 zaoferuje graczom coś, czego wcześniej nie można było uświadczyć. Deweloperzy zaimplementowali w grze opcję, która pozwala na wyłączenie negatywnych uwag ze strony komentatorów w sytuacji, kiedy gracz popełni błąd. Przy odpalonej opcji nie usłyszymy zatem krytyki z ust Jacka Laskowskiego i Tomasza Smokowskiego. Jak jednak donosi Wesley Yin-Poole z magazynu Eurogamer, nowa funkcja nie zadziałała zbyt dobrze w trybie Ultimate Team Division Rivals. Być może jest to związane z przedpremierowym dostępem do gry. FIFA 23 zadebiutuje już jutro, 30 września.

„FIFA 23” zaoferuje graczom możliwość wyłączenia negatywnych uwag komentatorów
okładka gry FIFA 23 Ultimate Edition

FIFA 23 ostatnią odsłoną serii

FIFA 23 będzie ostatnią odsłoną serii EA Sports, która będzie nosić ten tytuł. Ma to związek z końcem ważności licencji, która wygasa 31 grudnia 2022 roku. Elektronicy nie przedłużyli umowy z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej, a ich nowa seria będzie nazywać się EA SPORTS FC.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, aby wspólnie z wami budować przyszłość światowego futbolu i z radością zdradzimy więcej informacji o EA SPORTS FC latem 2023. Przyszłość tego sportu jest perspektywiczna i jasna, a społeczność fanów piłki nożnej liczna w każdym z zakątków świata. Piłka nożna jest częścią EA SPORTS przez niemal trzydzieści lat, a dziś zapewniamy, że pozostanie nią także przez kolejne dekady

– komentował Cam Weber, wiceprezes wykonawczy EA Sports.

Pomimo tego, że FIFA 23 jest ostatnią odsłoną powstałą przy współpracy EA Sports i FIFY, federacja piłkarska nie zamierza wycofywać się z rynku gier. W planach jest stworzenie ich własnej serii.

Mogę zapewnić, że jedyna autentyczna, prawdziwa gra nosząca nazwę FIFA będzie najlepszą grą dostępną dla graczy i fanów piłki nożnej. Nazwa FIFA jest jedynym oryginalnym tytułem o globalnym zasięgu. FIFA 23, FIFA 24, FIFA 25 i FIFA 26, i tak dalej – nazwa FIFA jest niezmienna i pozostanie najlepsza.

Sektor gier interaktywnych i e-sportu jest na ścieżce niezrównanego wzrostu i dywersyfikacji. Celem FIFA jest zapewnienie, że będziemy mogli jak najlepiej wykorzystać wszystkie przyszłe opcje i zapewnić szeroką gamę produktów i możliwości dla graczy, fanów, stowarzyszeń członkowskich i partnerów

– mówił przewodniczący FIFA, Gianni Infantino.

EA Sports co roku stara się wprowadzać zmiany w swojej piłkarskiej serii. Tym razem FIFA 23 zaoferuje graczom opcję wyłączenia negatywnych uwag komentatorów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →