fot. materiały prasowe

Electronic Arts i Marvel współpracują. W grze “FIFA 23” piłkarze staną się superbohaterami


17 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Niedawno ogłoszono współpracę Marvela z Electronic Arts. W ramach podjętych działań korporacje stworzyły specjalne awatary w grze FIFA 23 inspirowane bohaterami komiksów z Domu Pomysłów.

Electronic Arts pracuje z Marvelem

Na początku tygodnia ogłoszono, że Marvel i Electronic Arts współpracują przy FIFA 23. W nadchodzącej produkcji pojawią się Bohaterowie FIFA Ultimate Team, których awatary inspirowano popularnymi herosami z komiksów. Serwis PPE, powołując się na EA Sports Polska, donosi, że w FIFA 23 pojawi się również polski bohater. Według pogłosek będzie to Euzebiusz Smolarek, a jego prezentacja odbędzie się 18 sierpnia.

EA SPORTS™ FIFA i Marvel jednoczą się, by przywrócić na boisko FIFA 23 więcej piłkarskich ulubieńców, i zamienić Bohaterów FUT w superbohaterów Marvela. 

Po raz pierwszy w 14-letniej historii FUT, wyjątkowe ilustrowane projekty zastąpią zdjęcia piłkarzy z prawdziwych boisk w grze, dla 21 wybranych kart „Bohaterów FUT” FIFA World Cup™.

Przygotuj się na spotkanie z wyjątkową drużyną wyjątkowych piłkarzy.

– czytamy na stronie EA (oryginalna pisownia).

Wśród odsłoniętych kart znaleźli się już m.in. Landon Donovan, Ricardo Carvalho, Claudio Marchisio, Park Ji-Sung oraz Yaya Touré.

Zobacz: Soundtrack do gry FIFA 22 już jest. A na nim? Little Simz, Ty Dolla $ign i Martin Garrix

Współpraca Marvela z Electronic Arts nie kończy się jednak na samych kartach. W grze dostępne będą również dekoracje stadionów, piłki oraz trykoty inspirowane Marvelem. Fani otrzymają także specjalny komiks Marvel Heroes dostępny online i w limitowanej wersji fizycznej. Premierę FIFA 23 zaplanowano na 30 września.

Niedawno ogłoszono współpracę Marvela z Electronic Arts. W ramach podjętych działań korporacje stworzyły specjalne awatary w grze FIFA 23 inspirowane bohaterami komiksów z Domu Pomysłów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →