materiały prasowe

Soundtrack do gry „FIFA 22” już jest. A na nim? Little Simz, Ty Dolla $ign i Martin Garrix


21 września 2021

Podziel się newsem:

Studio EA Sports ogłosiło oficjalną ścieżkę dźwiękową do gry FIFA 22. W kultowej produkcji dla fanów cyfrowej piłki nożnej usłyszymy 122 utwory z 27 krajów.

FIFA 22 z największym soundtrackiem w historii marki

30. odsłona serii FIFA zadebiutuje na konsolach i komputerach graczy na całym świecie 1 października. Najnowszą częścią piłkarskiej gry wideo będą mogli cieszyć się zarówno posiadacze konsol starej, jak i nowej generacji. Z kolei od jutra niecierpliwi gracze mogą rozpocząć przygodę z najnowszym produktem EA w ramach wczesnego dostępu.

Studio pracujące nad kolejną FIFĄ, tym razem sygnowaną twarzą Kyliana Mbappé, podzieliło się również oficjalną ścieżką dźwiękową. Soundtrack podzielono na dwie części: FIFA 22 Soundtrack oraz FIFA 22 VOLTA FOOTBALL Soundtrack. Druga składanka zawiera utwory oscylujące wokół grime’u, rapu i elektroniki. Decyzja nie powinna być zaskakująca, skoro w trybie Volta gracz zwiedza uliczne boiska na całym świecie. Wśród zaproszonych artystów widnieją chociażby AJ Tracey, grupa BROCKHAMPTON, Skepta, Statik Selektah. Z kolei FIFA 22 Soundtrack składa się z utworów np. Little Simz, Luke’a Hemmingsa, Swedish House Mafia czy CHVRCHES.

Zobacz: Wiedźmin 3: Dziki Gon i jego muzyczne przyjemności

FIFA 22 – co nowego?

Najnowsza produkcja EA ma przynieść kilka zmian w kwestii taktycznej. Przedmeczowe nastawienie drużyny zostanie zaprezentowane w formie suwaków, dzięki czemu z większą dokładnością gracze będą mogli przekazywać wskazówki wirtualnym zawodnikom. Pojawi się również usprawnienie w kwestii zmiany zawodników, dzięki czemu sterujący drużyną będzie miał nad nią większą kontrolę.

Producenci szczycą się również systemem SI, który ma być szczególnie efektowny na konsolach nowej generacji.

Dzięki niemu zawodnicy mają większą „świadomość” gry. Z kolei sterowani przez sztuczną inteligencję piłkarze, zachowują się bardziej realistycznie. Przekłada się to na skuteczniejszą grę zarówno w ataku, jak i w obronie. Zespołom jest łatwiej konstruować akcje i szybciej reagują na wolną piłkę oraz skutecznie zachowują kształt formacji podczas gry w defensywie

– informują deweloperzy.

Kolejną nowością jest algorytm uczenia maszynowego ML-flow, który umożliwia na bieżąco tworzenie nowych animacji. Pozwolą one na regulację kroku i rytmu biegu oraz jeszcze skuteczniejszą kontrolę piłki. Co więcej, wirtualni piłkarze będą wchodzili ze sobą nawzajem w interakcje podczas meczu.

FIFA 22 Soundtrack

FIFA 22 VOLTA FOOTBALL Soundtrack

Studio EA Sports ogłosiło oficjalną ścieżkę dźwiękową do gry FIFA 22. W kultowej produkcji dla fanów cyfrowej piłki nożnej usłyszymy 122 utwory z 27 krajów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →