fot. kadr z gry "FIFA 23"

Symulacja w grze „FIFA 23” nie myliła się co do mistrza świata. To już czwarty raz!


20 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po raz czwarty z rzędu symulacja w grze z serii FIFA poprawnie wytypowała, kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej.

Bezbłędne typowanie

Pamiętacie Paula? Była to ośmiornica, która typowała wyniki reprezentacji Niemiec podczas Euro 2008 oraz Mistrzostw Świata 2010. W ciągu całej swojej kariery pomylił się zaledwie dwukrotnie, natomiast podczas mundialu w RPA był bezbłędny, typując oprócz spotkań niemieckiej reprezentacji także zwycięzców finału, którymi zostali się Hiszpanie. Okazuje się, że gry z serii FIFA również na przestrzeni lat były bardzo skuteczne. Po przeprowadzeniu symulacji całego turnieju skutecznie wytypowały mistrza na czterech ostatnich turniejach: w 2010, 2014, 2018 i 2022 roku. W przypadku niedawno zakończonego turnieju w Katarze FIFA 23 pomyliła się jednak co do szczegółów. Prognoza gry EA przewidywała wicemistrzostwo Brazylii (trzecie miejsce zdobyła Francja), a także koronę króla strzelców turnieju dla Leo Messiego, którego hat-trickiem w finale wyprzedził Kylian Mbappe.

Trailer mundialowego dodatku do gry FIFA 23

Koniec współpracy EA i FIFY

Gdy w maju bieżącego roku FIFA EA Sports ogłosiły, że tegoroczna odsłona gry będzie ostatnią stworzoną w ramach tej współpracy, wiele osób zaczęło sobie zadawać pytanie dotyczące przyszłości serii. Jakiś czas temu organizacja piłkarska ogłosiła swoje wstępne plany, potwierdzając tym samym przypuszczenia wielu osób. Nowe gry z serii FIFA będą oparte na technologii blockchain dającej maksimum swobody graczom, czemu ciężko się dziwić, patrząc na to, jaką popularnością cieszy się sieciowy tryb FUT. Wszystkie gry mają powstawać z myślą o rozwoju cyfrowej rzeczywistości i społeczności fanów piłki nożnej na całym świecie. Szczegółowe plany rozwoju gier spod szyldu FIFA znajdziecie tutaj.

Po raz czwarty z rzędu symulacja w grze z serii FIFA poprawnie wytypowała, kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Bezbłędne typowanie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →