fot. kadr z gry "FIFA 23"

Symulacja w grze „FIFA 23” nie myliła się co do mistrza świata. To już czwarty raz!


20 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Po raz czwarty z rzędu symulacja w grze z serii FIFA poprawnie wytypowała, kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej.

Bezbłędne typowanie

Pamiętacie Paula? Była to ośmiornica, która typowała wyniki reprezentacji Niemiec podczas Euro 2008 oraz Mistrzostw Świata 2010. W ciągu całej swojej kariery pomylił się zaledwie dwukrotnie, natomiast podczas mundialu w RPA był bezbłędny, typując oprócz spotkań niemieckiej reprezentacji także zwycięzców finału, którymi zostali się Hiszpanie. Okazuje się, że gry z serii FIFA również na przestrzeni lat były bardzo skuteczne. Po przeprowadzeniu symulacji całego turnieju skutecznie wytypowały mistrza na czterech ostatnich turniejach: w 2010, 2014, 2018 i 2022 roku. W przypadku niedawno zakończonego turnieju w Katarze FIFA 23 pomyliła się jednak co do szczegółów. Prognoza gry EA przewidywała wicemistrzostwo Brazylii (trzecie miejsce zdobyła Francja), a także koronę króla strzelców turnieju dla Leo Messiego, którego hat-trickiem w finale wyprzedził Kylian Mbappe.

Trailer mundialowego dodatku do gry FIFA 23

Koniec współpracy EA i FIFY

Gdy w maju bieżącego roku FIFA EA Sports ogłosiły, że tegoroczna odsłona gry będzie ostatnią stworzoną w ramach tej współpracy, wiele osób zaczęło sobie zadawać pytanie dotyczące przyszłości serii. Jakiś czas temu organizacja piłkarska ogłosiła swoje wstępne plany, potwierdzając tym samym przypuszczenia wielu osób. Nowe gry z serii FIFA będą oparte na technologii blockchain dającej maksimum swobody graczom, czemu ciężko się dziwić, patrząc na to, jaką popularnością cieszy się sieciowy tryb FUT. Wszystkie gry mają powstawać z myślą o rozwoju cyfrowej rzeczywistości i społeczności fanów piłki nożnej na całym świecie. Szczegółowe plany rozwoju gier spod szyldu FIFA znajdziecie tutaj.

Po raz czwarty z rzędu symulacja w grze z serii FIFA poprawnie wytypowała, kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →