kadr z serialu „Ted Lasso"

Ted Lasso i AFC Richmond grywalnymi postaciami w “FIFIE 23”. Nie, to nie żart


22 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nie tylko uniwersum Marvela wkracza w świat FIFY 23. Do najnowszej odsłony popularnej serii gier autorstwa EA Sports trafiła fikcyjna drużyna AFC Richmond, znana z nagradzanego serialu komediowego Ted Lasso.

I believe in belief

Podpiętym wpisem na Twitterze Teda Lasso, fikcyjnej postaci z serialu o tym samym tytule, jest zdanie „I believe in belief” (wierzę w wiarę). Gdyby odnieść je do zaistniałej sytuacji, można by stwierdzić, że i on sam mógłby zwątpić we własną maksymę. Drużyna AFC Richmond, której jest trenerem w serialu Ted Lasso, trafiła do gry FIFA 23. EA Sports zaprezentowało właśnie trailer, w którym prezentują sylwetki Teda i jego piłkarzy w świecie gry. Nie jest jeszcze pewne, czy AFC Richmond będzie grywalne jedynie w konkretnym trybie fabularnym, czy ogólnodostępne, jednak ta druga opcja zdaje się być zdecydowanie bardziej intrygująca dla fanów serialu. To co, może jakiś mały sparing z Manchesterem City?

Trailer wątku Teda Lasso w grze FIFA 23

Superbohaterzy w grze

Nie tylko poprzez postać Teda Lasso światy filmu i gry FIFA 23 się przenikają. Jakiś czas temu EA Sports ogłosiło współpracę z Marvelem. W trybie Ultimate Team pojawią się karty superbohaterów, które od strony wizualnej będą inspirowane uniwersum komiksowym i przedstawią w tej odsłonie zawodników, którzy zakończyli już karierę. Pośród zaprezentowanych już efektów współpracy znalazły się karty z: Londonem Donovanem, Javierem Mascherano, Rafą Marquezem, Lucio, Diego Forlanem, Ricardo Carvalho, Park Ji-Sungiem, Yayą Toure oraz Claudio Marchisio. Polskim superbohaterem został ogłoszony legendarny Włodzimierz Smolarek. Poniżej znajdziecie przykładową grafikę z Londonem Donovanem, jednym z najlepszych amerykańskich piłkarzy w historii:

Nie tylko uniwersum Marvela wkracza w świat FIFY 23. Do najnowszej odsłony popularnej serii gier autorstwa EA Sports trafiła fikcyjna drużyna AFC Richmond, znana z nagradzanego serialu komediowego Ted Lasso. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →