kadr z filmu

„Deadpool 3″ to nadal daleka perspektywa. Reżyser zdradził, że zdjęcia na pewno nie ruszą w tym roku


14 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Shawn Levy, reżyser trzeciej odsłony serii Deadpool z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, wyjawił, że prace nad filmem nie rozpoczną się w tym roku. Obecnie Levy pracuje nad innymi dużymi projektami.

Deadpool 3 poczeka. Shawn Levy ma inne produkcje na głowie

Portal collider.com podaje, że pierwszy klaps na planie Deadpool 3 nie padnie jeszcze w tym roku. Wszystko za sprawą tweeta Steve’a Weintrauba, który zauważył, że aktualnie Shawn Levy pracuje nad innymi produkcjami dla Netflixa, czyli All the Light We Cannot See oraz Stranger Things, więc nie widzi możliwości, by trzecia część Deadpoola mogła być kręcona w tym roku. Do wspomnianego tweeta odniósł się sam zaangażowany, potwierdzając słowa Weintrauba.

To wszystko prawda. Nie mogę się doczekać, kiedy odpocznę po śmierci. Do tego czasu jednak: let’s GOOOO!

– napisał reżyser.

Wieść o tym, że Shawn Levy dołącza do ekipy produkcyjnej Deadpoola obiegła świat kilka dni temu. Mężczyzna współpracował wcześniej z Ryanem Reynoldsem przy Free Guy oraz jednej z ostatnich premier NetflixaThe Adam Project.

Zobacz: Projekt Adam: Ryan Reynolds to skarb narodowy Kanady [recenzja]

Deadpool 3 będzie pierwszym filmem z franczyzy o antybohaterze produkowanym przez Marvel Studios. Stało się to możliwe dzięki wykupieniu przez Disney 20th Century Fox, które posiadało prawo do postaci. Na razie nieznane są jakiekolwiek informacje dotyczące fabuły, jednak Ryan Reynolds wyznał niedawno, że ma „serię aktualizacji”, które chciałby opublikować „prędzej niż później”.

Ryan Reynolds już trzynaście lat wciela się w Wade’a Wilsona

Pierwszy raz kanadyjski aktor odegrał rolę Wade’a Wilsona (czyli Deadpoola) w 2009 roku za sprawą filmu X-Men Origins: Wolverine. Jednak na solowy film Ryan Reynolds musiał poczekać siedem lat. 21 stycznia 2016 zadebiutował pierwszy Deadpool w reżyserii Tima Millera. Obok byłej Zielonej Latarni wystąpili również Ed Skrein, T.J. Miller oraz Morena Baccarin. Film kosztował producentów pięćdziesiąt osiem milionów dolarów, a całkowity boxoffice produkcji opiewa na blisko siedemset osiemdziesiąt trzy miliony.

Druga część filmu ukazała się na wielkim ekranie 1 maja 2018 roku. Do obsady dołączyli choćby Josh Brolin oraz Julian Dennison, natomiast reżyserii Deadpool 2 podjął się David Leitch. Budżet na wyprodukowanie filmu niemal podwojono (sto dziesięć milionów dolarów), jednak druga odsłona filmu przyniosła zysk „tylko” o ponad trzy miliony dolarów większy.

Deadpool 2 – oficjalny zwiastun

Shawn Levy, reżyser trzeciej odsłony serii Deadpool z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, wyjawił, że prace nad filmem nie rozpoczną się w tym roku. Obecnie Levy pracuje nad innymi dużymi projektami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →