Netflix

„Stranger Things”: czwarty sezon z datą premiery


17 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Równo dwa lata po pierwszej zajawce czwartego sezonu Stranger Things otrzymaliśmy jego datę premiery. Kiedy spotkamy się z Jedenastką i spółką?

Wielki powrót Stranger Things daty premiery dwóch części sezonu 4.

Długo przyszło nam czekać na tę informację. Stranger Things to jeden z największych hitów od samego początku emisji serialu. Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany powstawania czwartego sezonu, przez co zaliczył on niemałe opóźnienie. Teraz wiadomo już, że kolejna i przedostatnia odsłona przygód Jedenastki i dzieciaków z Hawkins ukaże się w dwóch częściach. Pierwsza z nich trafi na platformę Netflix 27 maja 2022 roku. Na drugą z nich poczekamy do 1 lipca 2022 roku. Czekacie?

„Stranger Things”: czwarty sezon z datą premiery
plakat serialu Stranger Things, fot. Netflix

Stranger Things żegnamy Hawkins

Wiadomo już także, że Stranger Things doczeka się jeszcze jednego sezonu. Piąta seria będzie zakończeniem historii.

Cześć, Nerdy! Odbiór!

Minęło sporo czasu.

Możemy otwarcie powiedzieć, że czwarty sezon Stranger Things jest najbardziej skomplikowanym sezonem, jaki do tej pory nakręciliśmy ale realizowaliśmy go z wielką przyjemnością. Potrzebowaliśmy dziewięciu scenariuszy, ponad ośmiuset stron, tysięcy efektów wizualnych oraz prawie dwóch lat spędzonych na planie. Efekt? Niemal dwukrotnie dłuższy czas ekranowy, niż w przypadku któregokolwiek wcześniejszego sezonu. Wszyscy zaangażowani w tę produkcję są bardzo dumni z efektu końcowego. Nie możemy się doczekać, żeby wam go pokazać!

Sezon 4 wydamy w dwóch częściach, ponieważ ma bezprecedensową długość i chcemy jak najszybciej oddać go w wasze ręce. Część pierwsza zostanie udostępniona 27 maja, a część druga pięć tygodni później, 1 lipca.

Już wiecie, że szykuje się coś dobrego. Nowy sezon już wkrótce. Jeszcze lepszy i dłuższy.

Jest on początkiem końca.

Siedem lat temu rozplanowaliśmy całą historię Stranger Things. Przewidywaliśmy wtedy, że jej przedstawienie zajmie cztery do pięciu sezonów. Okazała się jednak zbyt obszerna, by opowiedzieć ją w czterech sezonach, ale jak sami wkrótce zobaczycie szybkim pędem zbliżamy się do finału. Czwarty sezon będzie przedostatnim sezonem, a piąty ostatnim.

Mamy jeszcze wiele emocjonujących historii do opowiedzenia w świecie Stranger Things. Będą nowe tajemnice, nowe przygody oraz nowi, nieoczekiwani bohaterowie. Najpierw jednak mamy nadzieję, że zostaniecie z nami do końca opowieści o silnej dziewczynce imieniem Jedenastka i jej odważnych przyjaciołach, o zgorzkniałym komendancie policji i nieugiętej matce, o małym miasteczku zwanym Hawkins oraz alternatywnym wymiarze znanym jako Druga Strona. Jak zawsze jesteśmy wdzięczni za waszą cierpliwość i wsparcie.

Bez odbioru.

Matt i Ross

piszą bracia Duffer, twórcy serialu

Stranger Things 4 | Jedenastko, słyszysz mnie? | Netflix

Równo dwa lata po pierwszej zajawce czwartego sezonu Stranger Things otrzymaliśmy jego datę premiery. Kiedy spotkamy się z Jedenastką i spółką? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wielki powrót Stranger […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →