kadr ze zwiastuna

Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu “Russian Doll”


07 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix oficjalnie ogłosił kontynuację serialu Russian Doll. Drugi sezon serii ukaże się na platformie streamingowej już tej wiosny.

Russian Doll wraca z drugim sezonem

Netflix podzielił się datą premiery kontynuacji serialu Russian Doll, który zadebiutował na streamingach w lutym 2019 roku. Producenci za pomocą teasera ogłosili, że drugi sezon wspomnianej produkcji ukaże się 20 kwietnia. W wideo widzimy Natashę Lyonne odgrywającą postać Nadii Vulvokov.

Russian Doll – oficjalny teaser ogłaszający datę premiery drugiego sezonu

Utknąć w pętli czasowej, czyli komedio-dramat od Netflixa

Serial Russian Doll opowiada historię kobiety, która została zaproszona na imprezę w Nowym Jorku w charakterze gościa honorowego. Jednak główna bohaterka zostaje uwięziona w pętli czasowej, z której nie może uciec. Co wieczór zjawia się na tej samej imprezie, podczas której umiera, następnie budzi się rano cała i zdrowa.

Zobacz: Netflix okradziony na ponad 500 000 dolarów

Serial zdobył cztery nagrody, w tym trzy podczas gali Emmy 2019. Wówczas produkcję Netflixa wyróżniono w kategoriach “Najlepsze zdjęcia w serialu półgodzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery”, “Najlepsze kostiumy współczesne” oraz “Najlepsza scenografia w programie fabularnym (półgodzinnym). W 2020 Amerykańska Gildia Scenografów przyznała statuetkę za “Najlepsze zdjęcia w serialu półgodzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery” za odcinek Nothing in This World is Easy.

Za stworzenie i wyprodukowanie serialu odpowiadają wspomniana już Natasha Lyonne wraz Amy Poehler oraz Leslye Headland. Oprócz wymienionej aktorki na ekranie pojawiają się również Charlie Barnett, Elizabeth Ashley, Greta Lee oraz Rebecca Henderson. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków, które łącznie trwają blisko trzy i pół godziny.

russian doll netflix
oficjalny plakat serialu Russian Doll, Netflix 2019

Netflix oficjalnie ogłosił kontynuację serialu Russian Doll. Drugi sezon serii ukaże się na platformie streamingowej już tej wiosny. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Russian Doll wraca z drugim sezonem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →