“Lupin” popularniejszy od “Gambitu królowej”


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Francuski serial Netflixa – Lupin, opowiadający o złodzieju gentlemanie, miał swoją premierę 8 stycznia. Obecnie jest na topie w kilkunastu krajach, w tym w Polsce.

Główną rolę w Lupinie gra znany z ról w takich produkcjach jak Nietykalni czy Jutro będziemy szczęśliwi Omar Sy. 5-odcinkowy francuski serial pojawił się na Netflixie 8 stycznia i szybko zaczął zyskiwać na popularności.

Lupin to opowieść o Assane’ie Diopie, który, zainspirowany przygodami literackiego dżentelmena-włamywacza Arsène’a Lupina, obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która oskarżyła jego ojca o przestępstwo, którego nie popełnił.

Autorem cyklu powieści kryminalnych, których bohaterem jest Arsène Lupin, jest francuski pisarz Maurice Leblanc.

Netflix – Lupin – zwiastun serialu

Lupin bije rekordy popularności nie tylko we Francji

Lupin jest pierwszym francuskim serialem, który dotarł na szczyt popularności na Netflixie. Trafił on listę 10 najpopularniejszych produkcji odcinkowych nie tylko we Francji. Stał się numerem jeden również w USA, a także w Polsce, Brazylii, Argentynie, Niemczech, Hiszpanii, Wietnamie, Hiszpanii, Holandii, na Filipinach, we Włoszech i w Szwecji.

Lupin Netflix

Lupin popularniejszy od Gambitu królowej

Co więcej, portal Deadline ogłosił, że Lupin, według szacunków, w ciągu pierwszych 28 dni od premiery zostanie obejrzany przez 70 milionów użytkowników. Prześcignie tym samym serial o genialnej szachistce Gambit królowej, który osiągnął wynik 62 milionów.

Francuski serial Netflixa – Lupin, opowiadający o złodzieju gentlemanie, miał swoją premierę 8 stycznia. Obecnie jest na topie w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →