fot. materiały prasowe

Reżyser „Deadpoola 3” stworzy też nowe „Gwiezdne Wojny”? Lucasfilm prowadzi rozmowy


09 listopada 2022

Podziel się newsem:

Shawn Levy stanie na czele kolejnych Gwiezdnych Wojen? Jak donoszą zagraniczne media, reżyser trzeciego Deadpoola może podjąć się zadania.

Shawn Levy reżyserem kolejnych Star Wars?

Wczoraj na łamach serwisu „Deadline” ukazała się informacja dotycząca potencjalnej przyszłości uniwersum Gwiezdnych Wojen. Według źródeł, do których dotarła redakcja, Lucasfilm prowadzi obecnie rozmowy z Shawnem Levym. Reżyser miałby podjąć się zadania niedługo po zakończeniu prac nad Deadpoolem 3, który przywita się z Marvel Cinematic Universe w listopadzie 2024 roku.

Zobacz: Taylor Swift zagra w Deadpoolu 3? Ryan Reynolds o fanowskich teoriach

Zaproszenie do współpracy przy Gwiezdnych wojnach to nie jedyne osiągnięcie Levy’ego w ostatnim czasie. Filmowiec współpracuje także z Netfliksem, m.in. reżyserując dwa finałowe odcinki piątego sezonu Stranger Things. Dla Netfliksa powstał również Projekt Adam z Reynoldsem w roli głównej.

Mija trzeci rok od premiery ostatniej części

Ostatni film z głównej serii trafił do kin w połowie grudnia 2019 roku. Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie wyreżyserował J.J. Adams, który wraz z Chrisem Terrio odpowiadał także za scenariusz dzieła. Film, w którym wystąpili m.in. Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac i Daisy Ridley, okazał się hitem. Box office przekroczył ponad miliard dolarów zysku.

Przeczytaj także: Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów z najlepszym wynikiem sprzedażowym wśród gier LEGO na konsole

The Rise of Skywalker przypadło do gustu także krytykom. Film otrzymał między innymi trzy nominacje do Oscara. Wśród zdobytych nagród znalazło się pięć Saturnów, w tym za najlepszy film sci-fi, najlepszą reżyserię oraz najlepszą muzykę i efekty specjalne.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie – oficjalny zwiastun

Shawn Levy stanie na czele kolejnych Gwiezdnych Wojen? Jak donoszą zagraniczne media, reżyser trzeciego Deadpoola może podjąć się zadania. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →