fot. Lucasfilm

Lucasfilm Games zapowiada nowe „Gwiezdne wojny”. Czego spodziewać się po nadchodzącej grze?


19 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Lucasfilm Games oraz Skydance New Media łączą siły i zapowiadają nowe Gwiezdne wojny!

Nowe Gwiezdne wojny w drodze

Skydance New Media i Lucasfilm Games zapowiadają wspólny projekt! Przyszła pora na kolejne Gwiezdne wojny. Chociaż nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, to już teraz wiadomo, że nowa produkcja będzie fabularną grą akcji. W projekt zaangażowana jest szefowa Skydance Amy Henning, wielokrotna nagradzana twórczyni, która ma na swoim koncie serie Legacy of Kain, Jak and Dexter oraz Uncharted!

Często mówiłam o tym, jak seans Gwiezdnych wojen w 1977 roku wpłynął na mój umysł i trwale ukształtował moją twórczość oraz przyszłość. Bardzo cieszę się z pracy z Lucasfilm Games i powrotu do galaktyki, którą uwielbiam.

komentuje Henning

Bardzo cieszymy się z ponownej współpracy z Amy. Ona i cała ekipa Skydance New Media mają talent oraz chrapkę na to, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju przygodę w uniwersum Gwiezdnych wojen. Ich wizja tworzenia angażującej, interaktywnej rozrywki napędzanej historią sprawia, że ta współpraca będzie bardzo ekscytująca. Wraz z jej zespołem doświadczonych producentów ciężko pracujemy i nie możemy się doczekać, aby w odpowiednim czasie zdradzić fanom nieco więcej.

mówi Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games

Nowe Gwiezdne wojny będą drugim projektem Skydance New Media. Firma nawiązała już współpracę z Marvel Entertainment w celu produkcji nowej gry.

Co raz więcej klocków do kolekcji

Ostatnią grą osadzoną w Odległej Galaktyce jest LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Produkcja ukazała się piątego kwietnia na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zebrała i nadal zbiera bardzo dobre oceny. Jeśli chodzi o nieklockowe produkcje, ostatnią z nich jest Star Wars Jedi: Upadły Zakon, które swoją premierę miało w 2019 roku. To spojrzenie na Odległą Galaktykę także zebrało bardzo dobre oceny.

Lucasfilm Games oraz Skydance New Media łączą siły i zapowiadają nowe Gwiezdne wojny! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Nowe Gwiezdne wojny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →