fot. Lucasfilm

Lucasfilm Games zapowiada nowe „Gwiezdne wojny”. Czego spodziewać się po nadchodzącej grze?


19 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lucasfilm Games oraz Skydance New Media łączą siły i zapowiadają nowe Gwiezdne wojny!

Nowe Gwiezdne wojny w drodze

Skydance New Media i Lucasfilm Games zapowiadają wspólny projekt! Przyszła pora na kolejne Gwiezdne wojny. Chociaż nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, to już teraz wiadomo, że nowa produkcja będzie fabularną grą akcji. W projekt zaangażowana jest szefowa Skydance Amy Henning, wielokrotna nagradzana twórczyni, która ma na swoim koncie serie Legacy of Kain, Jak and Dexter oraz Uncharted!

Często mówiłam o tym, jak seans Gwiezdnych wojen w 1977 roku wpłynął na mój umysł i trwale ukształtował moją twórczość oraz przyszłość. Bardzo cieszę się z pracy z Lucasfilm Games i powrotu do galaktyki, którą uwielbiam.

komentuje Henning

Bardzo cieszymy się z ponownej współpracy z Amy. Ona i cała ekipa Skydance New Media mają talent oraz chrapkę na to, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju przygodę w uniwersum Gwiezdnych wojen. Ich wizja tworzenia angażującej, interaktywnej rozrywki napędzanej historią sprawia, że ta współpraca będzie bardzo ekscytująca. Wraz z jej zespołem doświadczonych producentów ciężko pracujemy i nie możemy się doczekać, aby w odpowiednim czasie zdradzić fanom nieco więcej.

mówi Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games

Nowe Gwiezdne wojny będą drugim projektem Skydance New Media. Firma nawiązała już współpracę z Marvel Entertainment w celu produkcji nowej gry.

Co raz więcej klocków do kolekcji

Ostatnią grą osadzoną w Odległej Galaktyce jest LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Produkcja ukazała się piątego kwietnia na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zebrała i nadal zbiera bardzo dobre oceny. Jeśli chodzi o nieklockowe produkcje, ostatnią z nich jest Star Wars Jedi: Upadły Zakon, które swoją premierę miało w 2019 roku. To spojrzenie na Odległą Galaktykę także zebrało bardzo dobre oceny.

Lucasfilm Games oraz Skydance New Media łączą siły i zapowiadają nowe Gwiezdne wojny! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Nowe Gwiezdne wojny w drodze Skydance New Media […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →