fot. Riot Games

League of Legends w wersji MMO nie powstanie? Producent zabiera głos


13 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Producent MMO z uniwersum League of Legends przyznaje, że gra może nigdy nie ujrzeć światła dziennego, a także zapowiada, że będzie to jego ostatni projekt.

Liga Legend powraca

W grudniu 2020 roku, jeszcze przed produkcją słynnego serialu Arcane studia Riot Game, otrzymaliśmy informację, że uniwersum będzie rozwijać się dalej na kolejnych polach. Jedną z zapowiedzi była gra MMO oparta na popularnej serii MOBA League of Legends. Okazuje się jednak, że tytuł może tak naprawdę nigdy nie powstać.

Przeczytaj także: Najlepsza animacja (wszech czasów?) Netflixa – recenzja serialu Arcane: League of Legends

Arcane kadr z filmu
Arcane/ fot. Netflix

Informacja ta została nam przekazana za pośrednictwem Twittera. By uchylić rąbka tajemnicy dla głodnych nowości fanów producent wykonawczy Riotu Greg Street napisał rzecz, która niestety nie ucieszyła fanów dzieła.

Nie ma gwarancji, że ta gra zostanie wydana. Jesteśmy optymistami, ale po prostu nigdy nie wiadomo, co się może stać, dopóki gra rzeczywiście się nie pojawi. Zakładając jednak, że tak się stanie, będzie to czwarta główna seria, nad którą pracowałem (Age of Empires, World of Warcraft, League of Legend]) i prawdopodobnie ostatnia. I bardzo mi się to podoba. To będzie dobry akt finałowy mojej kariery.

Mimo tak „rozczarowującego” komentarza Street zapewnił jednak fanów, że obecny stan produkcji, a także jej dalszy rozwój „idzie super dobrze” i że chciał on tylko docenić wysokie standardy, jakie narzuca Riot Games.

Po prostu jestem szczery, że standardy gier Riot są wysokie, podobnie jak oczekiwania graczy. Nie stworzymy rozczarowującej gry.

Na ten moment nie ma jednak daty premiery gry, a także przypuszczalnych dalszych informacji dotyczących nadchodzącego MMO League of Legends, także pozostaje nam tylko czekać na dalsze aktualizacje.

Producent MMO z uniwersum League of Legends przyznaje, że gra może nigdy nie ujrzeć światła dziennego, a także zapowiada, że będzie to jego ostatni projekt. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →