fot. kadr z klipu do piosenki „STAR WALKIN'”

Lil Nas X prezentuje nam hymn Mistrzostw Świata “League of Legends”. Oto utwór „STAR WALKIN”


23 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lil Nas X jako część gry komputerowej? I to nie byle jakiej! Posłuchajcie hymnu wokalisty z okazji Mistrzostw Świata League of Legends.

Świat gier, który dawno już wyszedł poza wirtualne ramy

Długo nie było i pewnie jeszcze długo nie będzie produkcji, która z takim rozmachem co roku podbijać będzie rynek gier. Stoją za nią wyniki, zapraszani do współpracy celebryci, ale także lista sukcesów, która mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Przykładem jednego z nich jest niewątpliwie serial Arcane, który przez wielu został nazwany najlepszą animacją wszech czasów. League of Legends to marka, która jest już pewniakiem, a potwierdzenie tych słów po raz kolejny zostaje nam przedstawione w najnowszym hymnie Mistrzostw Świata 2022STAR WALKIN’ – który został stworzony dzięki współpracy studia z raperem Lil Nas X.

Przeczytaj także: Spin-off League of Legends coraz bliżej? Deweloperzy potwierdzają: Project L będzie free to play

league of legends project L riot games
fot. materiały prasowe

Wybór Lil Nas X jako nowej gwiazdy zbliżających się Mistrzostw Świata nie powinien dziwić. Raper to obecnie jedna z najbarwniejszych postaci przemysłu muzycznego, która pomysłów ma co niemiara. Zamawianie jedzenia przez aplikację Uber Eats razem z Eltonem Johnem jest na pewno jednym z nich. Nic więc dziwnego, że nowy hymn Worldsów jest dokładnie taki sam jak popularny raper – pełen kolorów, pazura, wigoru, a do tego jeszcze otaczającego nas z każdej strony przepychu.

„Chcę stworzyć najwspanialszy hymn Mistrzostw wszech czasów” – zapowiedział niedawno Lil Nas X i no cóż – na pewno zapisze się jako jeden z najlepszych. Wywindowanie go na sam szczyt byłoby bardzo subiektywne, dlatego ocenę piosenki zostawię Wam. Posłuchajcie jej więc poniżej:

Lil Nas X — STAR WALKIN’ (hymn Mistrzostw League of Legends), posłuchaj!


W co ty grasz panie Lil Nas X?

Lil Nas X nie jest jednak jedyną osobą, która poza światem muzycznym idealnie odnajduje się w tym wirtualnym. Kto od czasu do czasu dołącza do znanego rapera, by spotkać się z nim między innymi na Polach Sprawiedliwości? Na to pytanie odpowie Wam mój redakcyjny kolega Igor, który wyciąga do odpowiedzi znanych raperów w swojej serii W co ty grasz? No więc właśnie, w co oni tam grają?

Lil Nas X jako część gry komputerowej? I to nie byle jakiej! Posłuchajcie hymnu wokalisty z okazji Mistrzostw Świata League of Legends. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →