fot. kadr z klipu do piosenki „STAR WALKIN'”

Lil Nas X prezentuje nam hymn Mistrzostw Świata „League of Legends”. Oto utwór „STAR WALKIN”


23 września 2022

Podziel się newsem:

Lil Nas X jako część gry komputerowej? I to nie byle jakiej! Posłuchajcie hymnu wokalisty z okazji Mistrzostw Świata League of Legends.

Świat gier, który dawno już wyszedł poza wirtualne ramy

Długo nie było i pewnie jeszcze długo nie będzie produkcji, która z takim rozmachem co roku podbijać będzie rynek gier. Stoją za nią wyniki, zapraszani do współpracy celebryci, ale także lista sukcesów, która mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Przykładem jednego z nich jest niewątpliwie serial Arcane, który przez wielu został nazwany najlepszą animacją wszech czasów. League of Legends to marka, która jest już pewniakiem, a potwierdzenie tych słów po raz kolejny zostaje nam przedstawione w najnowszym hymnie Mistrzostw Świata 2022STAR WALKIN’ – który został stworzony dzięki współpracy studia z raperem Lil Nas X.

Przeczytaj także: Spin-off League of Legends coraz bliżej? Deweloperzy potwierdzają: Project L będzie free to play

league of legends project L riot games
fot. materiały prasowe

Wybór Lil Nas X jako nowej gwiazdy zbliżających się Mistrzostw Świata nie powinien dziwić. Raper to obecnie jedna z najbarwniejszych postaci przemysłu muzycznego, która pomysłów ma co niemiara. Zamawianie jedzenia przez aplikację Uber Eats razem z Eltonem Johnem jest na pewno jednym z nich. Nic więc dziwnego, że nowy hymn Worldsów jest dokładnie taki sam jak popularny raper – pełen kolorów, pazura, wigoru, a do tego jeszcze otaczającego nas z każdej strony przepychu.

„Chcę stworzyć najwspanialszy hymn Mistrzostw wszech czasów” – zapowiedział niedawno Lil Nas X i no cóż – na pewno zapisze się jako jeden z najlepszych. Wywindowanie go na sam szczyt byłoby bardzo subiektywne, dlatego ocenę piosenki zostawię Wam. Posłuchajcie jej więc poniżej:

Lil Nas X — STAR WALKIN’ (hymn Mistrzostw League of Legends), posłuchaj!


W co ty grasz panie Lil Nas X?

Lil Nas X nie jest jednak jedyną osobą, która poza światem muzycznym idealnie odnajduje się w tym wirtualnym. Kto od czasu do czasu dołącza do znanego rapera, by spotkać się z nim między innymi na Polach Sprawiedliwości? Na to pytanie odpowie Wam mój redakcyjny kolega Igor, który wyciąga do odpowiedzi znanych raperów w swojej serii W co ty grasz? No więc właśnie, w co oni tam grają?

Lil Nas X jako część gry komputerowej? I to nie byle jakiej! Posłuchajcie hymnu wokalisty z okazji Mistrzostw Świata League of Legends. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →