Uber Eats

Lil Nas X i Elton John w kampanii Uber Eats. Tak zamawiają ikony


10 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lil Nas X oraz Elton John stworzyli nietypowy duet w najnowszej reklamie Uber Eats. Kampania jest zatytułowana Tonight I’ll Be Eating i składa się z kilku krótkich spotów. Zobacz, jak zamawiać jedzenie, niczym prawdziwe gwiazdy.

Lil Nas X i Elton John razem w reklamie Ubera

Wyżej wymienieni wokaliści to artystyczne, modowe i queerowe ikony. To crème de la crème ówczesnej sceny muzycznej i pokoleniowi łącznicy. Pomiędzy nimi samymi panuje zresztą niepodważalna chemia: nic więc dziwnego, że sir Elton John udzielił się wokalnie na zbliżającym się wielkimi krokami debiucie Lil Nasa XMONTERO. Artyści tworzą naprawdę zgraną i zgrabną wokalno-ekranową parę, więc – nic dziwnego, że ich wzajemne przyciąganie zostało dostrzeżone oraz wykorzystane w najnowszej kampanii Uber Eats.

Przeczytaj: Sad Meal – nowa propozycja od McDonald’s w kolaboracji z Tommym Cashem

Lil Nas X Elton John Uber Eats reklama kampania
fot. Uber Eats

Spoty z udziałem artystów ukazały się pod tytułem Tonight I’ll Be Eating i bazują na połączeniu ich nietypowego smaku i oryginalnego stylu.

Lil Nas X and Elton John | 🐴Rides🚀 | Uber Eats

Wszyscy zamawiacie przepięknie

Nowe spoty Ubera zostały przedstawione w niezwykle pomysłowy i dowcipny sposób. Nawet te najkrótsze, ledwie kilkunastosekundowe reklamy, prócz promocji Uber Eats, puszczają oczko w stronę fanów artystów. W kilku różnych video, Lil Nas X oraz Elton John zamawiają jedzenie przebrani nawzajem w swoje kultowe stylizacje.

Lil Nas X Elton John Uber Eats reklama kampania
fot. Uber Eats

Jestem tak podekscytowany i zaszczycony, że mogę pracować z legendarnym Eltonem Johnem przy tej kampanii. Świetnie się bawiliśmy na planie, decydując, co będzie na obiad i przymierzając nawzajem swoje najbardziej kultowe stylizacje. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to zobaczą!

– powiedział Lil Nas X, nie kryjąc podziwu do swego starszego kolegi po fachu.

To była absolutnie cudowna współpraca. Lil Nas X jest jednym z najbardziej wpływowych głosów w popkulturze, a Uber Eats to mój wierny faworyt od wszystkich pyszności. Od robienia selfie aż po decyzje o zmianie wyglądu na planie, wspólna praca była świetna

– dodał sir Elton John.

Lil Nas X and Elton John | Legendary Looks | Uber Eats

Lil Nas X już w przyszły piątek, 17 września wypuści w eter swój głośny debiut MONTERO. Nowy projekt Eltona Johna zatytułowany Lockdown Sessions ukaże się z kolei 22 października. Artysta pracował nad nim z takimi gwiazdami, jak Young Thoug czy Nicki Minaj.

Lil Nas X vs. Elton John | Mayo vs. Ketchup | Uber Eats

Lil Nas X oraz Elton John stworzyli nietypowy duet w najnowszej reklamie Uber Eats. Kampania jest zatytułowana Tonight I’ll Be Eating i składa się z kilku krótkich spotów. Zobacz, jak zamawiać jedzenie, niczym prawdziwe gwiazdy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →