kadr z "INDUSTRY BABY"

Czy Lil Nas X wyda album wcześniej niż planował? Wyciekło 16 piosenek z „MONTERO”


29 lipca 2021

Podziel się newsem:

Lil Nas X sumiennie przygotowywał się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Stało się jednak coś, co być może pokrzyżuje plany artysty. Internet obiegła informacja, że wyciekło aż szesnaście piosenek z tracklisty Montero. Jak w tej sytuacji postąpi raper?

Lil Nas X cały czas na szczycie

Raper wypuszczając coraz to nowe numery przygotowywał swoich fanów na naprawdę mocny tegoroczny debiut. Jego kariera rozhulała się za sprawą utworu Old Town Road z Billym Rayem Cyrusem, a po doskonale przyjętej epce i serii udanych singli, wciąż utrzymuje artystyczne zainteresowanie wokół swojej osoby.

Największy szum powstał po opublikowaniu teledysku do kawałka MONTERO (Call Me By Your Name), który zwrócił uwagę – nie przesadzę, jeśli powiem – całego Internetu. Rozszedł się viralem za sprawą głośnego lap dance na kolanach Szatana. Kontrowersyjne? Być może, choć wolałabym użyć tu słowa obrazoburczy.

Niedawno Lil Nas X wydał kolejny singiel, który właściwie z miejsca stał się hitem. INDUSTRY BABY, podobnie zresztą jak wcześniejsze przeboje rapera jest opatrzone dobrym, bujającym flow – nie tylko wywołującym dyskusje klipem.

Przeczytaj: Lil Nas X trafia do więzienia stanowego Montero w nowym teledysku!

Lil Nas X Montero wyciekły piosenki
„INDUSTRY BABY” – okładka singla

Szesnaście piosenek wyciekło z debiutanckiego albumu rapera – Montero

Zagraniczne serwisy donoszą, że szesnaście utworów z Montero już śmiga po Internecie. Wyciek materiału przed jego planowaną premierą nie jest oczywiście niczym nowym – doskonale pamiętam sytuację, kiedy Future Nostalgia Duy Lipy była dostępna jakiś czas przed oficjalnym ukazaniem się albumu. Artystka przesunęła wówczas premierę płyty i wydała go w praktycznie od razu po tej sytuacji.

Czy tak samo zachowa się Lil Nas X? Fanów z pewnością ucieszyłaby ta wiadomość – Gwiazdka w sierpniu, nie ma co. HipHopNMore donosi, że szesnaście numerów wyciekło z sesji nagraniowych. Nie wiadomo jednak, ile z nich miało trafić na finalną tracklistę Montero.

Nowe utwory, które wyciekły to: Life After Salem, Tales Of Dominica, Anomaly, Dolla Sign Slime, Void, You Can Awake, Scoop, One Of Me, Lost In The Citadel. Na liście znalazły się też piosenki z udziałem Sama Smitha Empathy oraz z Miley CyrusAm I Dreaming?. Co zadziwiające, ta ostatnia to podobno ballada – ja sama po połączeniu tej dwójki spodziewałabym się, a może i nawet oczekiwała konkretnego, ostrego przyłożenia.

Lil Nas X – MONTERO (Call Me By Your Name)

Raper wspominał, że nie zależy mu na szybkim wprowadzeniu swego debiutu do dystrybucji, ponieważ chce sobie dać czas na dopieszczenie szczegółów i dobrym działaniem marketingowym związanym z wypuszczaniem kolejnych singli. W tym wypadku może się jednak okazać, że nie będzie mieć wyboru, a MONTERO ujrzy światło dzienne szybciej niż powinno.

Oczywiście nie zachęcamy do słuchania wycieków i wrzutek – radzimy cierpliwie poczekać na oficjalną premierę albumu i wspierać artystę, korzystając jedynie z legalnych źródeł.

Lil Nas X sumiennie przygotowywał się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Stało się jednak coś, co być może pokrzyżuje plany artysty. Internet obiegła informacja, że wyciekło aż szesnaście piosenek z tracklisty Montero. Jak w tej sytuacji postąpi raper? Lil Nas X cały czas na szczycie Raper wypuszczając coraz to nowe numery przygotowywał swoich fanów na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →