Dua Lipa przyśpiesza premierę nowego albumu i dzieli się singlem „Break My Heart”

Podziel się newsem:

Nowy album Dua Lipy wyciekł przedwcześnie do Internetu. W związku z tym artystka podjęła trudną decyzję o przesunięciu premiery Future Nostalgia na wcześniejszy termin i podzieliła się nowym singlem Break My Heart!

Dua Lipa przesuwa premierę albumu z powodu wycieku

Dua Lipa podczas transmisji live na swoim Instagramie podzieliła się jednocześnie dobrymi i smutnymi wiadomościami. Smutne to te, że nowy album artystki – Future Nostalgia, który swoją premierę miał mieć 3 kwietnia kilka dni temu wyciekł do sieci.

Artystka rozpłakała się mówiąc, że w związku z tym musi przesunąć premierę płyty na najbliższy piątek, 27 marca. To nietypowe działanie, bo w ostatnim czasie artyści raczej przesuwają swoje premiery na późniejszy termin. Jednak Dua wraz ze swoją wytwórnią miała przygotowany szereg akcji promocyjnych, które przez przedwczesny wyciek oraz sytuację epidemiologiczną na świecie nie zostaną zrealizowane.

Dua Lipa Future Nostalgia

Nowe daty trasy koncertowej Dua Lipy – Future Nostalgia Tour

Dua zapowiedziała mimo tego szereg niespodzianek. Artystka podała nowe daty przeniesionych koncertów z trasy Future Nostalgia Tour, która odbędzie się niestety dopiero w 2021 roku. Ogłosiła też supporty, z którymi podzieli scenę na tej trasie. Będą to Lolo Zouaï i Buck Betty. Dua Lipa zapowiedziała również, że w najbliższym czasie do trasy dołączą nowe miasta.

Dua Lipa trasa

Nowy singiel Dua Lipy – Break My Heart

Dodatkowo tuż przed premierą Future Nostalgia, Dua podzieliła się nowym singlem Break My Heart. To kolejna taneczna propozycja z jej nadchodzącego albumu, która, podobnie jak poprzednie single, utwierdza nas w przekonaniu, że Future Nostalgia będzie prawdopodobnie jednym z lepszych albumów tego roku i wniesie dużo dobrego na światową scenę pop. Posłuchajcie i zobaczcie nowy teledysk, który był nagrywany przy temperaturze -8 stopni!

Artystka wspominała również w swoich social mediach, że przeniesienie daty premiery jej nowego albumu to dla niej niełatwa decyzja, utrudniona dodatkowo sytuacją w jakiej się znaleźliśmy. Uniemożliwia jej to promowanie nowego albumu tak, jak miała to zaplanowane.

Chciałam tylko sprawić Wam radość, dać trochę zabawy i powodów do tańca, szczególnie w tym czasie. To trudna decyzja i nawet nie wiem czy robię dobrze, ale najważniejszą rzeczą, której teraz potrzebujemy jest muzyka. Wszyscy staramy się dostrzec trochę światła w całej tej sytuacji i musimy działać razem, aby to zmienić. To co mogę dla Was zrobić, to przesunąć premierę mojego albumu na ten piątek. Jestem tym bardzo podekscytowana.

Mimo to Dua zapowiedziała m.in., że zrobi dzień przed premierą wspólny odsłuch Future Nostalgia z fanami (czwartek, 26 marca o 16:00 na kanale Dua Lipy na YouTube) i będzie się starała utrzymać z nimi kontakt w tym trudnym czasie. Niedawno Dua wystąpiła również w streamowanym na Instagramie programie Miley Cyrus.

Nowy album Dua Lipy wyciekł przedwcześnie do Internetu. W związku z tym artystka podjęła trudną decyzję o przesunięciu premiery Future Nostalgia na wcześniejszy termin i podzieliła się nowym singlem Break My Heart! Dua Lipa przesuwa premierę albumu z powodu wycieku Dua Lipa podczas transmisji live na swoim Instagramie podzieliła się jednocześnie dobrymi i smutnymi wiadomościami. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: