Dua Lipa zdradza tytuł swojego nadchodzącego albumu


04 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Dua Lipa powoli odkrywa kolejne szczegóły dotyczące swojego nadchodzącego wydawnictwa. Właśnie podzieliła się z fanami tytułem płyty!

To jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów w świecie muzyki pop. Dua Lipa weszła na światowy rynek i zachwyciła, nie tylko oryginalnym brzmieniem swojej debiutanckiej płyty, ale również sceniczną charyzmą i przede wszystkim tym, że obroniła swój materiał na żywo, dając genialne koncerty. O tym polscy fani mogli się przekonać podczas Orange Warsaw Festival 2018, gdzie artystka zaprezentowała swoje muzyczno-wizualne show.

Dua Lipa – Don’t Start Now – zobacz występ na żywo na AMAs

Dua Lipa rusza w trasę koncertową po Europie

Kolejne okazje do zobaczenia Dua Lipy na żywo już niedługo. W przyszłym roku wokalistka wyruszy w zupełnie nową trasę koncertową i wystąpi w kilkudziesięciu miastach w całej Europie. Niestety Polska nie znalazła się w rozpisce. Mamy jednak nadzieję, że Dua nie pominie naszego kraju w przyszłości, gdyż jej nadchodząca trasa dopiero rozpocznie nowy rozdział w karierze brytyjskiej artystki, który zapoczątkuje premiera jej drugiego albumu.

Dua Lipa – Future Nostalgia EU Tour 2020 – koncerty

dua lipa future nostalgia

Future Nostalgia – nowy album Dua Lipy

Ten nadchodzi wielkimi krokami, choć szczegóły wydawnictwa nie są jeszcze do końca znane. Dua podzieliła się jak dotąd teledyskiem do singla Don’t Start Now, który promuje jej nadchodzący album. Ostatnio poznaliśmy również jego tytuł, który wokalistka wytatuowała sobie na ramieniu. Płyta będzie się nazywać Future Nostalgia i jesteśmy niemalże pewni, że przyniesie równie wiele przebojów, co debiutancki album Dua Lipy.

dua lipa future nostalgia

Dua Lipa powoli odkrywa kolejne szczegóły dotyczące swojego nadchodzącego wydawnictwa. Właśnie podzieliła się z fanami tytułem płyty! To jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów w świecie muzyki pop. Dua Lipa weszła na światowy rynek i zachwyciła, nie tylko oryginalnym brzmieniem swojej debiutanckiej płyty, ale również sceniczną charyzmą i przede wszystkim tym, że obroniła swój materiał na […]

Koncerty Pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →