Dua Lipa z nowym singlem – „Don’t Start Now”


03 listopada 2019

Podziel się newsem:

Długo wyczekiwany drugi album Dua Lipy nadchodzi. Zwiastuje go najnowszy utwór wokalistki – Don’t Start Now. Czy okaże się równie tanecznym przebojem, co poprzednie utwory?

Brytyjska artystka Dua Lipa zadebiutowała długogrającym albumem w 2017 roku. Płyta przyniosła ze sobą takie przeboje jak Be the One, Hotter Than Hell, Blow Your Mind, New Rules, czy IDGAF, które do dziś rozkręcają niejedną imprezę.

Dua Lipa – Be the One

Po tak udanym debiucie, fani od razu domagali się kolejnego albumu od artystki. Ten właśnie nadchodzi! Dua Lipa podzieliła się swoim najnowszym singlem Don’t Start Now, który bez wątpienia jest zapowiedzią nowego solowego wydawnictwa piosenkarki.

dua lipa don't start now

Dua Lipa – nowy album

Jego szczegóły nie są jeszcze znane, jednak wiemy, że będzie równie tanecznie, choć nie zabraknie również smutnych piosenek i tych, które będą poruszały ważne społeczne tematy. Dua zdradziła, że podczas pracy nad płytą pracowała z takimi muzykami jak Diplo, Pharell Williams, Nile Rodgers czy Tove Lo.

Z pewnością jest na co czekać! Tymczasem posłuchajcie promującego nadchodzący album artystki singla i przekonajcie się, czego faktycznie możecie się spodziewać po drugiej płycie wokalistki!

Dua Lipa – Don’t Start Now

Długo wyczekiwany drugi album Dua Lipy nadchodzi. Zwiastuje go najnowszy utwór wokalistki – Don’t Start Now. Czy okaże się równie tanecznym przebojem, co poprzednie utwory? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →