Miley Cyrus zaprasza na „Bright Minded” – jej nowy program na Instagramie

Podziel się newsem:

Miley Cyrus nie marnuje czasu podczas kwarantanny i ruszyła z nowym projektem. Sprawdźcie jej nowy, internetowy program Bright Minded.

Rozrywka online w dobie epidemii koronawirusa

W czasie epidemii koronawirusa, kiedy większość z nas przebywa w dobrowolnej kwarantannie domowej, wiele aktywności społecznych przeniosło się do Internetu. Również artyści przekształcili swoją pracę na działalność online.

Przykładem takich działań są chociażby coraz częstsze koncerty online, sztuki teatralne transmitowane w sieci, spacery online po parkach, muzeach, czy zoo. Wszystko to, aby wciąż dostarczać społeczeństwu rozrywki i atrakcji, których teraz potrzebujemy nawet bardziej niż zwykle, a mimo to nie narażać swojego zdrowia i nie przyczyniać się do rozprzestrzeniania koronawirusa.

Wielu artystów częściej niż zwykle łączy się dziś z fanami, aby mimo odwołanych koncertów i innych aktywności zawodowych pozostać z nimi w kontakcie. Transmisji i popularnych live’ów jest coraz więcej, czasem aż nie wiadomo co wybrać.

Bright Minded – internetowy program Miley Cyrus

Swoją działalność do internetu przeniosła również Miley Cyrus, która postanowiła tę niezbyt optymistyczną sytuację, w której się znaleźliśmy, przekuć w coś dobrego i wystartowała ze swoim własnym, autorskim programem.

Miley Cyrus Bright Minded

Codziennie od poniedziałku do piątku, o 19:00 polskiego czasu, wokalistka łączy się na godzinę ze swoimi fanami na swoim Instagramie za pomocą transmisji live. Miley zaprasza do programu ciekawych gości ze świata muzyki i nie tylko, i rozmawia z nimi o tym jak przetrwać ten niełatwy czas.

Dotychczas w Bright Minded wystąpili m.in. Ellen DeGeneres, Demi Lovato, Billy Ray, Noah Cyrus, Hailey Bieber, Rita Ora i wielu innych. W najbliższych odcinkach pojawi się chociażby Dua Lipa, czy Bebe Rexha. Wszystkie odcinki programu Miley znajdziecie na jej Instagramie oraz kanale na YouTubie.

Miley Cyrus nie marnuje czasu podczas kwarantanny i ruszyła z nowym projektem. Sprawdźcie jej nowy, internetowy program Bright Minded. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Rozrywka online w dobie epidemii koronawirusa W czasie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →